EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

HOROSCOP RUNE pentru saptamana 18-24 februarie, cu Mihai Voropchievici. Balantele au protectie divina. Scorpionilor li se schimba viata HOROSCOP RUNE pentru saptamana 18-24 februarie, cu Mihai Voropchievici. Balantele au protectie divina. Scorpionilor li se schimba viata Adevaruri ascunse. Leacul Zilei, cu Lidia Fecioru. Ce sa iei ca sa stopezi imbatranirea creierului Adevaruri ascunse. Leacul Zilei, cu Lidia Fecioru. Ce sa iei ca sa stopezi imbatranirea creierului SIMONA HALEP ELISE MERTENS FINALA DOHA (ora 17:00) LIVE STREAM VIDEO ONLINE DIGI SPORT. Simona Halep - Elise Mertens, finala de la Doha SIMONA HALEP ELISE MERTENS FINALA DOHA (ora 17:00) LIVE STREAM VIDEO ONLINE DIGI SPORT. Simona Halep - Elise Mertens, finala de la Doha HOROSCOP. Zodiacul indian, cu Mihai Voropchievici. Taurii pot schimba cursul vietii. Scorpionii scapa de toate relele din viata HOROSCOP. Zodiacul indian, cu Mihai Voropchievici. Taurii pot schimba cursul vietii. Scorpionii scapa de toate relele din viata HOROSCOP OANA HANGANU. O zodie simte iar fluturi in stomac, alta castiga la loto HOROSCOP OANA HANGANU. O zodie simte iar fluturi in stomac, alta castiga la loto Schimbare RADICALA in 2019! Ce se intampla cu AJUTORUL de DECES Schimbare RADICALA in 2019! Ce se intampla cu AJUTORUL de DECES Ciorbea a cerut lamuriri conducerii ICCJ si CSM despre alcatuirea completurilor de trei judecatori/ IRONII la adresa intalnirii cu Tarcea HOROSCOP RUNE pentru zodii in saptamana 18 - 24 februarie 2019. Berbecii se trezesc inconjurati de elemente negative, Gemenii trebuie sa se opreasca in fata portii HOROSCOP RUNE pentru zodii in saptamana 18 - 24 februarie 2019. Berbecii se trezesc inconjurati de elemente negative, Gemenii trebuie sa se opreasca in fata portii Descoperiti. Teorie-bomba despre legatua Iohannis-Kovesi Descoperiti. Teorie-bomba despre legatua Iohannis-Kovesi HOROSCOP. Horoscopul zilei pentru duminica 17 februarie 2019. Berbecii sunt in centrul atentiei, Taurii sunt cuprinsi de romantism HOROSCOP. Horoscopul zilei pentru duminica 17 februarie 2019. Berbecii sunt in centrul atentiei, Taurii sunt cuprinsi de romantism Jean-Julien Rojer / Horia Tecau – Jeremy Chardy / Henri Kontinen, finala de la Rotterdam. Repeta succesul din 2015? Jean-Julien Rojer / Horia Tecau – Jeremy Chardy / Henri Kontinen, finala de la Rotterdam. Repeta succesul din 2015? Descoperiti. Patru dosare cu Kovesi netrimise la Sectia Speciala Descoperiti. Patru dosare cu Kovesi netrimise la Sectia Speciala EXCLUSIV! Adevaruri nespuse despre Simona Halep! Ce spune aceasta, de fapt, despre Romania HOROSCOPUL RUNELOR pentru saptamana 18-24 februarie, cu Mihai Voropchievici. Balantele au protectie divina. Scorpionilor li se schimba viata HOROSCOPUL RUNELOR pentru saptamana 18-24 februarie, cu Mihai Voropchievici. Balantele au protectie divina. Scorpionilor li se schimba viata Victor Ciorbea, ironii maxime dupa declaratiile Cristinei Tarcea: 'Intalnirea a fost foarte privata si extrem de pe intuneric' Victor Ciorbea, ironii maxime dupa declaratiile Cristinei Tarcea: 'Intalnirea a fost foarte privata si extrem de pe intuneric'

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Scene de cosmar. O femeie din Vaslui isi bate copilul, iar sotul ei filmeaza

publicat 2019-02-17 11:00:02 (CanCan)
Scene de cosmar. O femeie din Vaslui isi bate copilul, iar sotul ei filmeaza Scene de cosmar la Vaslui. Pentru un motiv pueril, o mama si-a batut cu salbatice copilul. In timp ce fratiorul acestuia plangea in hohote, tatal… filma bataia. Femeia si-a batut baietelul de 10 ani pentru ca ar fi pierdut doua suzete.  Copilul a incasat lovitura dupa lovitura. Incidentul socant a avut loc in casa unei familii din […] The post Scene de cosmar. O femeie din Vaslui isi bate copilul, iar sotul ei filmeaza appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Caz revoltator in Vaslui. Un copil de zece ani a fost batut cu salbaticie de mama lui

publicat 2019-02-16 17:15:02 (Antena3)
Caz revoltator in Vaslui. Un copil de zece ani a fost batut cu salbaticie de mama lui Un baiat din Vaslui, in varsta de 10 ani, a fost batut crunt de propria mama fiindca a pierdut cele doua suzete ale fratiorului mai mic.  Intreaga scena este filmata de concubinul femeii, care nu a... ...continuare.

ȘOCANT. Un baiat de 10 ani din VASLUI a fost BATUT cu SALBATICIE de propria mama. VIDEO

publicat 2019-02-16 17:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Un baiat din Vaslui, in varsta de 10 ani, a fost batut crunt de propria mama fiindca a pierdut cele doua suzete ale fratiorului mai mic. Intreaga scena este filmata de concubinul femeii, care nu a intervenit sa o opreasca pe femeie. ...continuare.

Avocatul Poporului s-a autosesizat in cazul elevului din Vaslui, injunghiat de un coleg in timpul unei pauze

publicat 2019-02-16 16:30:37 (Romania-TV)
Avocatul Poporului s-a autosesizat in cazul elevului din Vaslui, injunghiat de un coleg in timpul unei pauze "Conform relatarilor din presa, agresorul este un adolescent in varstã de 17 ani, din comuna Voinesti, care a avut initial un conflict cu fratele victimei, de la niste comentarii pe o retea de socializare. Potrivit managerului Serviciului de Ambulantã Judetean Vaslui, elevul a suferit o plagã tãiatã la nivelul genunchiului si echimoze in zona fetei", se precizeazã in comunicatul emis de Avocatul Poporului. Tanarul de 18 ani, elev al Liceului Tehnologic Puiesti, a fost injunghiat pe 21... ...continuare.

Copil din Vaslui, batut cu salbaticie de propria mama. Fratiorul mai mic plange in hohote, iar tatal filmeaza grozavia / VIDEO

publicat 2019-02-16 16:15:11 (Libertatea)
Copil din Vaslui, batut cu salbaticie de propria mama. Fratiorul mai mic plange in hohote, iar tatal filmeaza grozavia / VIDEO O mama din judetul Vaslui si-a snopit in bataie baietelul de 10 ani pentru ca ar fi pierdut doua suzete. Copilasul a incasat lovitura cu lovitura, iar la scenele de violenta a asistat tatal care a filmat grozavia. La bataie a asistat si mezinul familiei care plans in hohote ca fratiorul lui sa fie lasat […] Post-ul Copil din Vaslui, batut cu salbaticie de propria mama. Fratiorul mai mic plange in hohote, iar tatal filmeaza grozavia / VIDEO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Mama monstru din Vaslui isi bate fara mila copilul de zece ani. Tatal filmeaza scena, in timp ce fratiorul mai mic o implora sa-l lase. Video

publicat 2019-02-16 15:30:02 (Antena-1)
Mama monstru din Vaslui isi bate fara mila copilul de zece ani. Tatal filmeaza scena, in timp ce fratiorul mai mic o implora sa-l lase. Video O scena cutremuratoare, filmata chiar de un tata monstru, arata cum mama isi bate cu cruzime baietelul de zece ani, in timp ce fiul mai mic o implora sa se opreasca. Parintele nu numai ca nu se impotriveste, ci filmeaza totul cu telefonul mobil. Incidentul socant s-a petrecut in Vaslui. ...continuare.

Elev din Vaslui, injunghiat de un coleg dupa un mesaj postat pe Facebook. Cazul a intrat si in atentia Avocatului Poporului

publicat 2019-02-16 14:15:12 (Libertatea)
Elev din Vaslui, injunghiat de un coleg dupa un mesaj postat pe Facebook. Cazul a intrat si in atentia Avocatului Poporului Avocatul Poporului s-a autosesizat in cazul elevului din comuna Voinesti, judetul Vaslui, care a fost injungiat in apropierea Liceului Tehnologic Puiesti, din acelasi judet. Levi C. (FOTO), in varstã de 18 ani, elev in clasa a XII-a, a fost atacat in timpul unei pauze, din cauza unui comentariu postat pe Facebook. "Sesizarea din oficiu vizeaza […] Post-ul Elev din Vaslui, injunghiat de un coleg dupa un mesaj postat pe Facebook. Cazul a intrat si in atentia Avocatului Poporului apare... ...continuare.

Masina Antena 1, vandalizata in Vaslui!

publicat 2019-02-16 14:15:02 (CanCan)
Masina Antena 1, vandalizata in Vaslui! Antena 1 Vaslui nu mai emite de aproape sase ani in judet. Și tot de atunci, doua autoturisme care apartin postului au fost abandonate in centul orasului, un Espero, in spatele Postei Judetene, si un Peugeot, chiar sub ochii conducerii Prefecturii, la BRD. Insa, de cateva zile, Politia Locala  a fost sesizata legat de modul […] The post Masina Antena 1, vandalizata in Vaslui! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Accident grav in Vaslui! Un sofer de 18 de ani a spulberat 5 masini in parcarea unui mall

publicat 2019-02-15 10:45:02 (CanCan)
Accident grav in Vaslui! Un sofer de 18 de ani a spulberat 5 masini in parcarea unui mall Un sofer din Vaslui, in varsta de 18 ani, a provocat un accident grav, dupa ce a intrat cu viteza foarte mare in parcarea unui mall, spulberand nu mai putin de 5 masini. Tanarul cu permisul abia luat nu a adaptat viteza la conditiile de drum si a lovit tot ce i-a iesit in cale. Din […] The post Accident grav in Vaslui! Un sofer de 18 de ani a spulberat 5 masini in parcarea unui mall appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Tragedie intr-o comuna din Vaslui! Doua persoane au murit intr-un incendiu

publicat 2019-02-15 10:30:01 (Antena-1)
Tragedie intr-o comuna din Vaslui! Doua persoane au murit intr-un incendiu Doua persoane au murit carbonizate intr-un incendiu izbucnit in casa lor din comuna Zorleni, judetul Vaslui. Mama si fiu, acestia au fost gasiti carbonizati de echipajele de salvare sosite la fata locului pentru a stinge incendiul. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro | Oferte GearBest.com