EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

BUZATU: Ma voi opune cat pot eu propunerilor de sanctionare a colegilor nostri

publicat 2018-09-21 13:30:04 (Evenimentul-Zilei)
BUZATU: Ma voi opune cat pot eu propunerilor de sanctionare a colegilor nostri Dumitru Buzatu, presedintele PSD Vaslui, a declarat inaintea sedintei Comitetului Executiv al PSD, ca sustine varianta unei dezbateri reale si a unei analize serioase a problemelor din partid. ...continuare.

Un detinut a murit la Penitenciarul Vaslui. Medicii l-au gasit in stare critica

publicat 2018-09-21 12:15:01 (Antena3)
Un detinut a murit la Penitenciarul Vaslui. Medicii l-au gasit in stare critica Un detinut de la Penitenciarul Vaslui a murit la doar 41 de ani. El era retinut intr-o zona rezervata persoanelor cu diferite boli. Barbatul era din Bacau si, in 2015, a primit o condamnare de 7 ani pentru te... ...continuare.

Un detinut de la Penitenciarul Vaslui a murit la doar 41 de ani. Medicii de pe ambulanta l-au gasit in stare critica

publicat 2018-09-21 11:45:07 (Libertatea)
Un detinut de la Penitenciarul Vaslui a murit la doar 41 de ani. Medicii de pe ambulanta l-au gasit in stare critica Un detinut de la Penitenciarul Vaslui a murit la doar 41 de ani. El era retinut intr-o zona rezervata persoanelor cu diferite boli, informeaza vremeanoua.ro. Barbatul era din Bacau si, in 2015, a primit o condamnare de 7 ani pentru tentativa de omor. El fusese transferat la Penitenciarul Vaslui de la Spitalul Penitenciar Targu Ocna […] Post-ul Un detinut de la Penitenciarul Vaslui a murit la doar 41 de ani. Medicii de pe ambulanta l-au gasit in stare critica apare prima data in... ...continuare.

Situatie revoltatoare in Vaslui. Un copil care si-a rupt mana la gradinita, trimis cu taxiul la spital

publicat 2018-09-21 11:45:02 (Antena3)
Situatie revoltatoare in Vaslui. Un copil care si-a rupt mana la gradinita, trimis cu taxiul la spital Inspectoratul Scolar Judetean Vaslui a inceput o ancheta in cazul unui copil de doi ani si opt luni care si-a rupt mana la Gradinita Scolii Nr. 9 si a fost dus cu taxiul la spital, varianta fiind... ...continuare.

Messi si Ronaldo, o altfel de poveste » Sunt gemeni, s-au nascut in Spania si au crescut in Romania!

publicat 2018-09-20 12:30:09 (Gazeta-Sporturilor)
Messi si Ronaldo, o altfel de poveste » Sunt gemeni, s-au nascut in Spania si au crescut in Romania! România este tara unde Messi si Ronaldo se înteleg excelent, ba mai mult, chiar dorm în acelasi pat. Cum e posibil? Sunt gemeni, au crescut la Vaslui desi sunt nascuti în Spania si petrec fiecare moment împreuna.  Cei doi frati au fost crescuti de bunica lor din Puscasi, sat aflat la 9 kilometri de Vaslui. ... ...continuare.

FOTO. Messi si Ronaldo locuiesc in judetul Vaslui, sunt gemeni si joaca fotbal impreuna! Cum arata pustii care poarta numele celor mai mari fotbalisti din ultimul deceniu

publicat 2018-09-20 11:45:02 (CanCan)
FOTO. Messi si Ronaldo locuiesc in judetul Vaslui, sunt gemeni si joaca fotbal impreuna! Cum arata pustii care poarta numele celor mai mari fotbalisti din ultimul deceniu Doi frati gemeni din judetul Vaslui poarta numele celor mai mari jucatori de fotbal din ultimii ani. Daca Lionel Messi si Cristiano Ronaldo sunt rivali pe teren, pustii din Romania se inteleg de minune, impart acelasi pat si joaca fotbal impreuna, in curtea casei lor din localitatea Puscasi, unde sunt crescuti de bunica. In plus, […] The post FOTO. Messi si Ronaldo locuiesc in judetul Vaslui, sunt gemeni si joaca fotbal impreuna! Cum arata pustii care poarta numele celor mai mari... ...continuare.

EXCLUSIV/Messi si Ronaldo joaca fotbal impreuna si sunt colegi de banca. Sunt gemeni, s-au nascut in Spania si sunt crescuti la Vaslui de bunica lor – FOTO

publicat 2018-09-20 10:15:09 (Libertatea)
EXCLUSIV/Messi si Ronaldo joaca fotbal impreuna si sunt colegi de banca. Sunt gemeni, s-au nascut in Spania si sunt crescuti la Vaslui de bunica lor – FOTO Doi frati din judetul Vaslui poarta numele celor mai mari jucatori de fotbal din ultimul deceniu si, in acelasi timp, rivali pe teren ai celui mai popular sport din intreaga lume. Spre deosebire de tizii lor, gemenii Messi si Ronaldo de Vaslui se inteleg de minune si, pe langa faptul ca dorm in acelasi pat, […] Post-ul EXCLUSIV/Messi si Ronaldo joaca fotbal impreuna si sunt colegi de banca. Sunt gemeni, s-au nascut in Spania si sunt crescuti la Vaslui de bunica lor – FOTO apare... ...continuare.

Caz socant la Vaslui! Fetita de 4 ani abuzata sexual

publicat 2018-09-20 09:30:02 (CanCan)
Caz socant la Vaslui! Fetita de 4 ani abuzata sexual Un barbat din municipiul Vaslui a sesizat, miercuri seara (19 septembrie), politistii, in legatura cuun caz socant petrecut in zona blocurilor din spatele Spitalului Judetean Vaslui. Acesta a reclamat faptul ca fetita lui in varsta de 4 ani a fost victima unei tentative de abuz sexual. Agresorul este un vecin de aproximativ 11 ani. Mai […] The post Caz socant la Vaslui! Fetita de 4 ani abuzata sexual appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Presedintele PSD Vaslui, reactie la scrisoarea anti-Dragnea: "Doar un grup inconstient ar incerca demiterea lui Dragnea"

publicat 2018-09-19 14:45:02 (Antena3)
Presedintele PSD Vaslui, reactie la scrisoarea anti-Dragnea: Doar un grup inconstient ar incerca demiterea lui Dragnea Presedintele  PSD Vaslui, Dumitru Buzatu, a declarat ca in partid nu exista "un moment statutar" care sa conduca la schimbarea din functie a presedintelui formatiunii, Liviu Dragnea, iar in aceste... ...continuare.

Politistii din Vaslui au descoperit arme si sute de cartuse in masinile unui american de origine romana. Detalii uluitoare din ancheta

publicat 2018-09-19 12:45:02 (CanCan)
Politistii din Vaslui au descoperit arme si sute de cartuse in masinile unui american de origine romana. Detalii uluitoare din ancheta Politistii din Vaslui au facut o captura impresionanta, in urma unor perchezitii pe care le-au efectuat in autoturismele unui american de origine romana, intors in tara dupa 31 de ani petrecuti peste Ocean. Oamenii legii au descoperit, astfel, un adevarat arsenal, compus din sute de cartuse pentru diferite arme, dar si o arma de foc […] The post Politistii din Vaslui au descoperit arme si sute de cartuse in masinile unui american de origine romana. Detalii uluitoare din ancheta appeared... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro | Oferte GearBest.com