CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




FOTO&VIDEO/ Zece locuinte inundate intr-un sat din Vaslui. Oamenii s-au urcat in podurile caselor pentru a se salva

publicat 2018-07-08 12:00:10 (Libertatea)
FOTO&VIDEO/ Zece locuinte inundate intr-un sat din Vaslui. Oamenii s-au urcat in podurile caselor pentru a se salva Zece locuinte dintr-o localitate din judetul Vaslui au fost inundate in urma unei viituri, nivelul apei depasind doi metri. De frica, oamenii s-au urcat in podurile caselor pentru a se salva din calea puhoaielor: "Nu am vazut asa ceva. Apa crestea din vale in deal. Am rupt gardurile pentru ca apa sa poata sa se […] Post-ul FOTO&VIDEO/ Zece locuinte inundate intr-un sat din Vaslui. Oamenii s-au urcat in podurile caselor pentru a se salva apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Inundatiile au facut prapad in mai multe judete din tara. Pompierii au facut noapte alba. Bilantul furiei apelor

publicat 2018-07-08 11:30:09 (Libertatea)
Inundatiile au facut prapad in mai multe judete din tara. Pompierii au facut noapte alba. Bilantul furiei apelor Inundatiile au facut prapad in mai multe judete din tara, dupa ploile torentiale care au lovit intreaga tara in ultimele zile. Cele mai afectate au fost toto regiunile lovite de furia apelor saptamana trecuta. Pompierii au intervenit aproape toata noaptea in Vaslui, Bacau si Arges. Zeci de gospodarii din doua comune din Vaslui au fost […] Post-ul Inundatiile au facut prapad in mai multe judete din tara. Pompierii au facut noapte alba. Bilantul furiei apelor apare prima data in... ...continuare.

Pagubele produse de inundatii in tara. In Vaslui, s-a rupt o bucata dintr-un drum judetean: "Crater de 1 metru"

publicat 2018-07-08 08:15:12 (ProTV)
Este cod galben de ploi pâna luni seara, la ora 21:00, în mai bine de jumatate de tara si autoritatile sunt în continuare în alerta. ...continuare.

ALERTA in Romania! Un nou COD GALBEN a intrat in vigoare. Ce se va intampla in urmatoarele ore

publicat 2018-07-07 20:00:04 (Evenimentul-Zilei)
ALERTA in Romania! Un nou COD GALBEN a intrat in vigoare. Ce se va intampla in urmatoarele ore O avertizare COD GALBEN cu efecte imediate a fost emisa, sambata seara, de Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor. Sunt vizate pana la miezul noptii judetele Iasi, Neamt si Vaslui. ...continuare.

A fost gasit copilul rapit la Vaslui! Unde s-a aflat in tot acest timp! Vinovatii au recunoscut

publicat 2018-07-07 19:30:02 (Antena3)
A fost gasit copilul rapit la Vaslui! Unde s-a aflat in tot acest timp! Vinovatii au recunoscut Detalii de ultim moment in cazul rapirii copilului la Vaslui. Vinovatii au fost gasiti. Citeste mai mult... ...continuare.

Barbatii care au rapit un copil la Vaslui au fost gasiti!

publicat 2018-07-07 15:15:02 (CanCan)
Barbatii care au rapit un copil la Vaslui au fost gasiti, iar mama minorului este cea care i-a trimis. Mama copilului si-a recunoscut vina.(CITEȘTE ȘI: TRAGEDIE LA BAZA 86 BORCEA! UN MIG 21 LANCER S-A PRABUSIT, IN URMA CU SCURT TIMP!) Tatal baiatului a identificat la politie unul dintre rapitori, un francez periculos, care, sustine tatal copilului, l-a amenintat in […] The post Barbatii care au rapit un copil la Vaslui au fost gasiti! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Barbatii care au rapit un baiat la Vaslui, din masina tatalui, au fost gasiti. Acestia au fost trimisi chiar de mama copilului

publicat 2018-07-07 14:15:09 (Libertatea)
Barbatii care au rapit un baiat la Vaslui, din masina tatalui, au fost gasiti. Acestia au fost trimisi chiar de mama copilului Barbatii care au rapit un baiat la Vaslui, din masina tatalui, au fost gasiti. Se pare ca acestia au fost trimisi chiar de mama copilului. Femeia a recunoscut totul. Rapitorii vor fi audiati de politie. Tatal baiatului a recunoscut la Politie pe unul dintre rapitori, care e francez. Barbatul spune ca politia l-a anuntat ca […] Post-ul Barbatii care au rapit un baiat la Vaslui, din masina tatalui, au fost gasiti. Acestia au fost trimisi chiar de mama copilului apare prima data in... ...continuare.

Declaratie socanta a tatalului copilului rapit de la Vaslui

publicat 2018-07-06 21:00:12 (Realitatea-TV)
Declaratie socanta a tatalului copilului rapit de la Vaslui Politia e in alerta si cauta cu disperare copilul rapit dintr-o masina, de sub privirile tatalui, pe o strada din Vaslui. Parintele baiatului a fost agresat fizic, timp in care cel mic a fost smuls de pe bancheta din spate a masinii.Barbatul crede ca atacatorii sunt de origine franceza si o suspecteaza pe mama copilului, stabilita in Franta, ca i-ar fi platit pe cei doi invidizi, pentru a duce la bun sfarsit planul.Parintii copilului sunt despartiti de mai bine de 10 ani, iar tatal acestuia... ...continuare.

Tatal baiatului rapit in Vaslui sustine ca luptatori antitero l-ar fi luat cu forta pe baiat

publicat 2018-07-06 20:00:15 (ProTV)
Poveste demna de filmele cu James Bond la Vaslui: un baiat de 15 ani a fost rapit din masina în care se afla cu tatal sau si cu un prieten. ...continuare.

Decizia CCR, CUIUL din SICRIUL lui Iohannis. PREȘEDINTELE primeste AMENINȚARI din VASLUI. ,,SUSPENDAREA este INEVITABILA"

publicat 2018-07-06 14:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Decizia CCR, CUIUL din SICRIUL lui Iohannis. PREȘEDINTELE primeste AMENINȚARI din VASLUI. ,,SUSPENDAREA este INEVITABILA Dumitru Buzatu, liderul PSD Vaslui, sustine ca suspendarea presedintelui Klaus Ionannis este o decizie "inevitabila" in conditiile in care acesta refuza in continuare sa puna in aplicare decizia CCR de revocare a sefei DNA, invocand motive puerile. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro