EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Cutremur in Romania, in urma cu putin timp Cutremur in Romania, in urma cu putin timp Avion militar rusesc, disparut deasupra Marii Mediterane! Ar fi fost doborat din greseala Avion militar rusesc, disparut deasupra Marii Mediterane! Ar fi fost doborat din greseala Prognoza meteo 18 septembrie: Temperaturi ridicate pentru aceasta perioada Prognoza meteo 18 septembrie: Temperaturi ridicate pentru aceasta perioada Un cutremur cu magnitudinea de 3,6 grade s-a produs in judetul Vrancea Un cutremur cu magnitudinea de 3,6 grade s-a produs in judetul Vrancea Sergiu Manea, CEO al BCR: Vom prioritiza mai departe creditarea in moneda nationala, cu dobanzi fixe Cristian Erbasu si Daniel Piturlea, cel care a dezvoltat proiectul Orhideea Gardens, vor sa investeasca 70 milioane euro in 1.000 de locuinte in Mogosoaia Tirania PSD continua in plen. Nicolicea i-a taiat microfonul lui Seidler, care il critica pe Valcov Tirania PSD continua in plen. Nicolicea i-a taiat microfonul lui Seidler, care il critica pe Valcov (P) Societatea de Neuroradiologie si Radiologie Interventionala din Romania (SNRIR) a semnalat criza din sistemul medical in cazul AVC-ului si a prezentat solutii pentru a reduce numarul deceselor (P) Societatea de Neuroradiologie si Radiologie Interventionala din Romania (SNRIR) a semnalat criza din sistemul medical in cazul AVC-ului si a prezentat solutii pentru a reduce numarul deceselor UiPath, primul unicorn romanesc din IT scrie istorie: compania a fost evaluata la 3 mld. dolari dupa o noua finantare, de 3 ori mai mult decat in urma cu 6 luni, conform Wall Street Journal UiPath, primul unicorn romanesc din IT scrie istorie: compania a fost evaluata la 3 mld. dolari dupa o noua finantare, de 3 ori mai mult decat in urma cu 6 luni, conform Wall Street Journal Sedinta de Guvern marti - organizarea referendumului de modificare a Constitutiei pe durata a doua zile, pe ordinea de zi Sedinta de Guvern marti - organizarea referendumului de modificare a Constitutiei pe durata a doua zile, pe ordinea de zi Viorica Dancila, intrevedere cu presedintele CE, Jean-Claude Juncker, la Aeroportul Baneasa Viorica Dancila, intrevedere cu presedintele CE, Jean-Claude Juncker, la Aeroportul Baneasa Delia este neobosita! Jurata X Factor scoate un nou hit, inspirata de Maluma?! Delia este neobosita! Jurata "X Factor" scoate un nou hit, inspirata de Maluma?! S-a aflat numele celor care vor zbura intr-o calatorie istorica in jurul Lunii S-a aflat numele celor care vor zbura intr-o calatorie istorica in jurul Lunii Prim-ministrul Poloniei, la Bucuresti: Trebuie sa scapam de mostenirile proaste Prim-ministrul Poloniei, la Bucuresti: Trebuie sa scapam de mostenirile proaste Carmen Dan si comandantul Brigazii Speciale a Jandarmeriei, audiati marti in Comisia pentru drepturile omului din Parlament in legatura cu violentele de la mitingul din 10 august Carmen Dan si comandantul Brigazii Speciale a Jandarmeriei, audiati marti in Comisia pentru drepturile omului din Parlament in legatura cu violentele de la mitingul din 10 august

Articole

Stiri locale




Telenovela in Vaslui. Preotul gelos a cerut testul ADN. Raspunsul preotesei l-a lasat fara cuvinte

publicat 2018-09-13 13:45:02 (Antena3)
Telenovela in Vaslui. Preotul gelos a cerut testul ADN. Raspunsul preotesei l-a lasat fara cuvinte Un preot gelos din judetul Vaslui solicita verificarea paternitatii fiului sau, iar demersul este demn de o adevarata telenovela. Pentru ca totul sa capete accente tragi-comice, preoteasa este secretara la... ...continuare.

Telenovela in Vaslui! Preotul gelos a cerut test ADN. E convins ca fiul nascut de preoteasa lui seamana cu… viceprimarul

publicat 2018-09-13 13:15:03 (CanCan)
Telenovela in Vaslui! Preotul gelos a cerut test ADN. E convins ca fiul nascut de preoteasa lui seamana cu… viceprimarul Un preot gelos din judetul Vaslui solicita verificarea paternitatii fiului sau, iar demersul sau este demn de o adevarata telenovela. Pentru ca totul sa capete accente tragi-comice, preoteasa este secretara la Primaria Comunei Stanilesti, iar presupusul barbat cu care l-ar fi inselat pe preot este chiar viceprimarul comunei, Costica Tofan.  Comunitatea locala este pusa pe […] The post Telenovela in Vaslui! Preotul gelos a cerut test ADN. E convins ca fiul nascut de preoteasa lui... ...continuare.

Show erotic live in fata Politiei Judetene din Vaslui! Trecatorilor nu le-a venit sa creada

publicat 2018-09-13 12:45:04 (CanCan)
Show erotic live in fata Politiei Judetene din Vaslui! Trecatorilor nu le-a venit sa creada Un show erotic live s-a desfasurat chiar in fata sediului Politiei Judetene Vaslui. Doi tineri lipsiti de complexe s-au hotarat ieri dupa-amiaza sa faca un show erotic de zile mari. Și nu oriunde, ci chiar la cativa metri distanta de cladirea Politiei.  Conform informatiilor furnizate de vremeanoua.ro, scenele fierbinti s-au petrecut intr-o masina parcata langa […] The post Show erotic live in fata Politiei Judetene din Vaslui! Trecatorilor nu le-a venit sa creada appeared first on... ...continuare.

Scene fierbinti langa Inspectoratul Judetean de Politie din Vaslui. Doi tineri au facut sex intr-o masina sub nasul oamenilor legii | VIDEO

publicat 2018-09-13 10:45:09 (Libertatea)
Scene fierbinti langa Inspectoratul Judetean de Politie din Vaslui. Doi tineri au facut sex intr-o masina sub nasul oamenilor legii | VIDEO Doi tineri din Vaslui au avut chef de senzatii tari si si-au facut de cap intr-o masina parcata in zona Inspectoratului Judetan de Politie din Vaslui. Distanta de doar cateva zeci de metri de "casa" oamenilor legii nu i-a impiedicat pe cei doi sa-si vada de "treaba". Nici faptul ca totul se desfasura in plina […] Post-ul Scene fierbinti langa Inspectoratul Judetean de Politie din Vaslui. Doi tineri au facut sex intr-o masina sub nasul oamenilor legii | VIDEO apare prima data in... ...continuare.

Anunt de ULTIMA ORA facut de meteorologi! E COD GALBEN!

publicat 2018-09-13 09:15:01 (Antena-1)
Anunt  de ULTIMA ORA facut de meteorologi! E COD GALBEN! Administratia Nationala de Meteorologie a emis joi dimineata o atentionare nowcasting Cod galben de ceata densa pentru judetele Vaslui, Iasi, Covasna si Harghita, ce este valabila pana la ora 09:30. ...continuare.

Fara maini si picioare, dar invata la o scoala obisnuita. Lectia de viata a unei fetite orfane din Vaslui

publicat 2018-09-12 07:15:09 (Libertatea)
Fara maini si picioare, dar invata la o scoala obisnuita. Lectia de viata a unei fetite orfane din Vaslui O fetita de 6 ani, aflata intr-un centru de plasament din judetul Vaslui dupa ce din cauza handicapului grav de care sufera a fost abandonata inca de la nastere de parinti, ofera o adevarata lectie de viata prin vointa greu de inteles pentru multi dintre noi de a merge la o scoala obisnuita de stat, […] Post-ul Fara maini si picioare, dar invata la o scoala obisnuita. Lectia de viata a unei fetite orfane din Vaslui apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Dumitru Buzatu, interventie-soc in disputa din PSD: Firea a facut bine

publicat 2018-09-11 18:15:14 (Realitatea-TV)
Dumitru Buzatu, interventie-soc in disputa din PSD: Firea a facut bine Unul dintre cei mai importanti baroni social-democrati, seful PSD Vaslui Dumitru Buzatu, marti, intr-o declaratie exclusiva pentru PSnews.ro, a transat scandalul iscat in interiorul formatiunii politice, intre liderul social-democratilor Liviu Dragnea si primarul Capitalei Gabriela Firea. Concret: liderul PSD Vaslui a tinut sa precizeze, in exclusivitate pentru PSnews.ro, ca spera ca social-democratii vor intelege ca exprimarea publica (n.r.- iesirile Gabrielei Firea) aduce un beneficiu... ...continuare.

GALERIE FOTO/ Paradoxul Vaslui. Cel mai bogat camin de stat pentru batrani se afla in cel mai sarac judet. Sunt conditii ca-n Germania!

publicat 2018-09-10 13:15:10 (Libertatea)
GALERIE FOTO/ Paradoxul Vaslui. Cel mai bogat camin de stat pentru batrani se afla in cel mai sarac judet. Sunt conditii ca-n Germania! Un centru de stat pentru batrani din judetul Vaslui a fost transformat, in ultimii ani, intr-o adevarata statiune de Occident. O dovada in plus ca, daca oamenii sunt gospodari, se poate orice. Theodor Istrate Salina de suprafata cu sare de Himalaya si de Mediterana, lac de agrement cu lebede si ratuste salbatice, biblioteca, bai galvanice […] Post-ul GALERIE FOTO/ Paradoxul Vaslui. Cel mai bogat camin de stat pentru batrani se afla in cel mai sarac judet. Sunt conditii ca-n Germania!... ...continuare.

Vremea se schimba in urmatoarele ore. ANM a emis COD GALBEN

publicat 2018-09-10 09:45:11 (Romania-TV)
Vremea se schimba in urmatoarele ore. ANM a emis COD GALBEN COD GALBEN de la ora 9:30 pana la ora 15:30 In zona : Judetul Vaslui; Judetul Botosani; Judetul Iasi; Se vor semnala: intensificari locale ale vantului, ce vor atinge si depasi la rafala viteze de 55...60 km/h. ...continuare.

Incendiu puternic in piata din Vaslui

publicat 2018-09-10 08:00:16 (Realitatea-TV)
Incendiu puternic in piata din Vaslui Un incendiu puternic a izbucnit azi-noapte in Piata Traian din municipiul Vaslui, informeaza Realitatea de Vaslui. Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Vaslui a intervenit cu doua autospeciale cu apa si spuma, focul propaganda-se la una dintre boxele de carne.Interventia pompierilor a facut ca incendiul sa nu se extinda in interiorul pietei, pagubele fiind limitate doar la o boxa de carne.Din pacate, chiriasul boxei s-a ales cu pagube majore, fiindu-i facute scrum toate aparatele din... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro | Oferte GearBest.com