CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Un batran din Vaslui isi doneaza averea, daca e ingrijit pana la moarte. „Facem acte la notar”

publicat 2018-07-18 08:30:11 (Libertatea)
Un batran din Vaslui isi doneaza averea, daca e ingrijit pana la moarte. „Facem acte la notar” Un batran din Vaslui isi doneaza averea, daca e ingrijit pana moare. Aurel Pricop, in varsta de 85 ani, are o gospodarie frumoasa, dar de care nu mai poate avea grijã, asa cum o fãcea candva, din cauza problemelor de sanatate. EXCLUSIV/ Prizonieri in Iad. Am petrecut o zi la Spitalul de Psihiatrie Palazu Mare, […] Post-ul Un batran din Vaslui isi doneaza averea, daca e ingrijit pana la moarte. „Facem acte la notar” apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Anunt la matrimoniale dat de un batran de 85 de ani din Vaslui. Averea pe care o va primi viitoarea partenera

publicat 2018-07-17 23:45:01 (Antena3)
Anunt la matrimoniale dat de un batran de 85 de ani din Vaslui. Averea pe care o va primi viitoarea partenera Un bãtran din Vaslui, in varsta de 85 de ani, este dispus sa ofere toata averea femeii care este dispusa sa aiba grija de el pana la sfarsitul zilelor. Aurel P. cauta o femeie care sa il ajute.... ...continuare.

AU platit cu VIAȚA pentru bunurile din OBIECTIVUL pe care il PAZEAU

publicat 2018-07-17 19:15:05 (Evenimentul-Zilei)
AU platit cu VIAȚA pentru bunurile din OBIECTIVUL pe care il PAZEAU Doi frati din Vaslui au fost retinuti in cazul omorului comis la fabrica de ciment de pe Bulevardul Timisoara din Capitala. Autorii nu recunosc acuzele aduse de anchetatori. ...continuare.

Anchete ale Politiei si Protectiei Copilului Vaslui in cazul fetitei de doi ani care a murit dupa ce a baut insecticid

publicat 2018-07-17 18:45:21 (Libertatea)
Anchete ale Politiei si Protectiei Copilului Vaslui in cazul fetitei de doi ani care a murit dupa ce a baut insecticid Politia si Directia pentru Protectia Copilului Vaslui au declansat, marti, anchete in cazul fetitei de doi ani care a murit la spital dupa ce a baut insecticid in timp ce se juca nesupravegheata in locuinta parinitilor din Valeni. Autoritatile au constatat, la o prima evaluare, ca nu exista o situatie de risc major astfel incat […] Post-ul Anchete ale Politiei si Protectiei Copilului Vaslui in cazul fetitei de doi ani care a murit dupa ce a baut insecticid apare prima data in... ...continuare.

Nouasprezece profesori din Vaslui au luat note sub 3.00 la titularizare. Cea mai mica nota, 1,15 la chimie

publicat 2018-07-17 18:45:21 (Libertatea)
Nouasprezece profesori din Vaslui au luat note sub 3.00 la titularizare. Cea mai mica nota, 1,15 la chimie Nouasprezece profesori din Vaslui care au sustinut concursul de titularizare in urma cu o saptamana au luat note sub 3.00, cea mai mica fiind 1,15, obtinuta de un candidat la chimie care, la inspectia la clasa, a avut nota 9.00. Rata de promovare pe judet a fost sub 40%, mai mica decat cea de anul […] Post-ul Nouasprezece profesori din Vaslui au luat note sub 3.00 la titularizare. Cea mai mica nota, 1,15 la chimie apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un profesor din Vaslui a fost snopit in bataie de concubina si a cerut un ordin de protectie

publicat 2018-07-17 14:00:21 (Romania-TV)
Un profesor din Vaslui a fost snopit in bataie de concubina si a cerut un ordin de protectie Gheorghe Cucu, un fost dascal la biserica din Puiesti si consilier local, a cerut si castigat la Tribunalul Vaslui un ordin de protectie impotriva femeii. Astfel, femeia a fost obligata sa pastreze o distanta minma de 100 de metri fata de barbatul alaturi de care a trait peste doua decenii.  Mai mult, ea a fost evacuata din locuinta. Fostul dascal a povestit pentru vremeanoua.ro ca picatura care a umplut paharul a fost un scandal facut de femeie in ultimele zile. Barbatul a probat cu... ...continuare.

TRAGEDIE la Vaslui! Doctorii nu au mai putut face NIMIC. Familia este DISPERATA!

publicat 2018-07-17 10:45:05 (Evenimentul-Zilei)
TRAGEDIE la Vaslui! Doctorii nu au mai putut face NIMIC. Familia este DISPERATA! O fetita din comuna Valeni, judetul Vaslui, in varsta de 2 ani, a ajuns la Spitalul Judetean de Urgenta, luni seara, dupa ce a baut Neostomosan, o solutie folosita la deparazitarea animalelor ...continuare.

O fetita din Vaslui a murit dupa ce a baut otrava impotriva puricilor

publicat 2018-07-17 09:15:01 (Antena3)
O fetitã de 2 ani din comuna Vãleni a ajuns la Spitalul Judetean de Urgentã Vasluidupã ce a bãut Neostomosan, o solutie extrem de toxicã, folositã la deparazitarea animalelor. Incidentul a avut loc luni... ...continuare.

O fetita din Vaslui a murit dupa ce a baut otrava impotriva puricilor. Copila de doi ani a fost dusa in coma la spital

publicat 2018-07-17 08:45:13 (Libertatea)
O fetita din Vaslui a murit dupa ce a baut otrava impotriva puricilor. Copila de doi ani a fost dusa in coma la spital O fetita din Vaslui a murit dupa ce a baut otrava impotriva puricilor. Lasata nesupravegheata, copila de doi ani a inghitit Neostomosan, o substanta extrem de toxica, folosita pentru deparazitarea animalelor. Micuta a fost transportata de urgenta la spital, insa medicii n-au mai reusit sa o salveze. Cazul cutremurator a avut loc, luni seara, in […] Post-ul O fetita din Vaslui a murit dupa ce a baut otrava impotriva puricilor. Copila de doi ani a fost dusa in coma la spital apare prima... ...continuare.

Motivul pentru care un tanar a sarit din mers din masina

publicat 2018-07-16 19:15:21 (ProTV)
Gest extrem comis de un tânar din Simila, Vaslui. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro