Gica Popescu "urecheaza" un jucator de la Viitorul: "Ne-a surprins pe toti! E deplasat"

publicat 2020-11-30 19:45:12 (Gazeta Sporturilor)

Gica Popescu urecheaza un jucator de la Viitorul: Ne-a surprins pe toti! E deplasat Gica Popescu, 53 de ani, presedintele Viitorului, l-a taxat pe Gabi Iancu (26), dupa declaratiile facute de atacant la finalul infrangerii cu Dinamo, scor 0-3, din "16"-imile Cupei Romaniei. "Mi-e greu sa vorbesc acum, as da in antrenor si nu vreau sa fac asta. As putea sa vorbesc, dar mai bine il las pe el", a spus Iancu, la flash-interviu, imediat dupa Dinamo - Viitorul 0-3;Astazi, Viitorul a anuntat despartirea de Ruben de la Barerra - detalii, AICI. ...

Inter Milano - Juventus, liveTEXT de la 21:45 » Episodul 238 din Derby d'Italia
Faza controversata in Clinceni - Hermannstadt: decizie la limita a tusierului
Gol anulat incorect in Clinceni - Hermannstadt: faza care putea schimba meciul
DINAMO - CHINDIA 0-1. Mihai Stoichita: "Entuziasmul asta pe burta goala nu-i poate tine prea mult"
Meciul Zilei // Inter - Juventus. Trei cote de incercat pentru Derby d'Italia
Match Preview // Inter Milano - Juventus
A rabufnit la final: "Cea mai proasta repriza de cand sunt la CFR Cluj! Ne trezim sau pierdem campionatul"
liveTEXT Liverpool - Manchester United 0-0 » Trupa lui Jurgen Klopp a dominat prima repriza
liveTEXT Liverpool - Manchester United 0-0 » Pauza pe Anfield! Trupa lui Jurgen Klopp a dominat prima repriza
FOTO. Ovidiu Hategan, a doua mare greseala din 2021, in Sepsi - CFR Cluj!
liveTEXT Liverpool - Manchester United » Derby pentru prima pozitie in Premier League
Novak Djokovic infrunta organizatorii Australian Open! Ce a cerut conducerii, dupa plangerile repetate facute de Sorana Cirstea si alti sportivi
5 minute de urlete si groaza in Sepsi - CFR Cluj! Meci oprit de Hategan: ambulanta a intrat pe gazon
Un fost castigator de Liga Campionilor se va duela cu Zlatan Ibrahimovic pentru postul de titular la AC Milan
Australian Open sub lacat! Alti 25 de sportivi intra in izolare: "Regulile sunt reguli, indiferent cum te cheama"