CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Un barbat din Iasi a falsificat buletinul lui Robert de Niro si a ajuns la inchisoare

publicat 2018-05-09 09:15:12 (Libertatea)
Un barbat din Iasi a falsificat buletinul lui Robert de Niro si a ajuns la inchisoare Un barbat din Iasi isi va petrecere urmatorii ani in spatele gratiilor, dupa ce a falsificat buletinul lui Robert de Niro, dar si bani cu ajutorul unui scanner. Magistratii Curtii de Apel Iasi l-au condamnat pe Stefan Badii la sase ani si opt luni de inchisoare, dupa ce au contopit mai multe pedepse, printre care […] Post-ul Un barbat din Iasi a falsificat buletinul lui Robert de Niro si a ajuns la inchisoare apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Noi critici dure pentru jucatorii de la FCSB: "Ba, voi vreti sa fiti campioni? Vad ca ne pacalim unii pe ceilalti"

publicat 2018-05-08 22:00:11 (Gazeta-Sporturilor)
Noi critici dure pentru jucatorii de la FCSB: Ba, voi vreti sa fiti campioni? Vad ca ne pacalim unii pe ceilalti Esecul lamentabil suferit de FCSB pe terenul lui Poli Iasi continua sa stârneasca ecouri din partea fostilor mari fotbalisti ai ros-albastrilot. Dupa Duckadam, si Gabi Balint i-a pus la zid pe jucatorii lui Dica dupa înfrângerea de la Iasi, 0-1. Citeste cronica meciului dintre Poli Iasi si FCSB, 1-0!  Vezi cele mai tari imagini din meci! "N-am vazut atitudine din partea celor de la FCSB. ... ...continuare.

Citostaticele lipsesc de la Institutul de Oncologie Iasi, desi Unifarm le are pe stoc. Avocatul Poporului s-a sesizat din oficiu

publicat 2018-05-08 19:45:10 (Libertatea)
Citostaticele lipsesc de la Institutul de Oncologie Iasi, desi Unifarm le are pe stoc. Avocatul Poporului s-a sesizat din oficiu Citostaticele lipsesc de la Institutul de Oncologie Iasi, desi exista pe stoc, de aceea Avocatul Poporului s-a sesizat din oficiu, iar sesizarea vizeaza posibila incalcare a art. 34 din Constitutia Romaniei privind dreptul la ocrotirea sanatatii. Ziarul de Iasi a publicat, in 11 aprilie 2018, articolul intitulat "Criza de citostatic din cauza pretului mare", in […] Post-ul Citostaticele lipsesc de la Institutul de Oncologie Iasi, desi Unifarm le are pe stoc. Avocatul Poporului s-a... ...continuare.

Un batran din Iasi a fost taiat cu cutitul, dar nu-si mai aminteste nimic

publicat 2018-05-08 17:30:06 (CanCan)
Un barbat de 69 de ani a fost victima unor agresori care l-au taiat cu cutitul. (AFLA AICI CUM POȚI CAȘTIGA ȘI TU DE ACASA CHIAR ȘI 10.000 DE EURO LUNAR) Barbatul a pierdut mult sange, dar a fost salvat de medicii care au ajuns la fata locului.  Incidentul a avut loc in comuna Costuleni […] The post Un batran din Iasi a fost taiat cu cutitul, dar nu-si mai aminteste nimic appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Batran taiat cu cutitul la Iasi. Era beat si nu-si mai aminteste nimic

publicat 2018-05-08 17:15:10 (Libertatea)
Batran taiat cu cutitul la Iasi. Era beat si nu-si mai aminteste nimic Un batran in varsta de 69 de ani dintr-o localitate ieseana a fost victima unor agresori care l-au taiat cu cutitul. Omul a pierdut mult sange si a fost salvat de medicii echipajului de urgenta care a intervenit. Politistii nu pot insa sa faca prea multe pentru ca omul nu isi aduce aminte nimic din […] Post-ul Batran taiat cu cutitul la Iasi. Era beat si nu-si mai aminteste nimic apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

FOTO Presiunea isi spune cuvantul » Reactia unui jucator de la FCSB cand Dica a vrut sa-l bage pe teren la Iasi

publicat 2018-05-08 15:30:20 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Presiunea isi spune cuvantul » Reactia unui jucator de la FCSB cand Dica a vrut sa-l bage pe teren la Iasi Presiunea pe jucatorii de la FCSB e tot mai mare cu fiecare etapa ce se scurge. Asta s-a vazut si din reactia pe care a avut-o Dragos Nedelcu în momentul în care i s-a cerut sa intre pe teren în meciul pierdut cu Poli Iasi, scor 0-1.  Mijlocasul venit la FCSB de la Viitorul în schimbul a doua milioane de euro a fost introdus pe teren imediat dupa pauza în locul lui Pintilii. ... ...continuare.

Avocatul Poporului s-a sesizat din oficiu in cazul absentei citostaticelor la Institutul de Oncologie Iasi

publicat 2018-05-08 15:15:17 (Romania-TV)
Avocatul Poporului s-a sesizat din oficiu in cazul absentei citostaticelor la Institutul de Oncologie Iasi "Sesizarea din oficiu vizeaza posibila incalcare a art. 34 din Constitutia Romaniei privind dreptul la ocrotirea sanatatii", se arata intr-un comunicat transmis AGERPRES. Avocatul Poporului s-a sesizat in urma unui articol aparut in presa locala, pe 11 aprilie, in care se relata faptul ca la Institutul Regional de Oncologie Iasi nu mai este bleomicina, desi Unifarm il are pe stoc, precum si ca spitalul poate sa-l achizitioneze numai la pretul de 45 de lei, iar Unifarm il are la 99 de lei.... ...continuare.

Gigi Becali, un car de nervi dupa esecul de la Iasi: "Jucatorii mei nu au barbatie pe teren"

publicat 2018-05-08 15:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Gigi Becali, un car de nervi dupa esecul de la Iasi: Jucatorii mei nu au barbatie pe teren Gigi Becali, finantatorul echipei FCSB, este foc si para dupa esecul suferit de gruparea "ros-albastra", in deplasare, la Iasi. ...continuare.

Un barbat din Iasi a descoperit ca sotia sa l-a inselat cu nasul, asa ca a pus a cale o razbunare incredibila

publicat 2018-05-08 14:00:02 (Antena3)
Un barbat din Iasi a descoperit ca sotia sa l-a inselat cu nasul, asa ca a pus a cale o razbunare incredibila Un barbat din Iasi a innebunit cand a aflat ca sotia sa a calcat stramb chiar cu nasul de cununie. Barbatul s-a razbunat in stil propriu pe cel care l-a condus la altar, stropindu-i masina cu benzina... ...continuare.

EXCLUSIV Probleme si la Iasi: "Doua lucruri au umbrit victoria cu Steaua" » Primele masuri dupa cele intamplate aseara

publicat 2018-05-08 13:00:14 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Probleme si la Iasi: Doua lucruri au umbrit victoria cu Steaua » Primele masuri dupa cele intamplate aseara Flavius Stoican, antrenorul lui Poli Iasi, spune ca au existat doua evenimente care au luat fata victoriei cu FCSB, scor 1-0. "Doua lucruri au umbrit victoria noastra cu Steaua pentru mine personal: accidentarea lui Sin, care sper sa nu fie grava, si gestul teatral al lui Platini. Eu înteleg ca suntem la Iasi, într-un oras al culturii, dar nu tolerez asemenea iesiri necontrolate. Nu o sa-l pedepsesc eu, ci fotbalul. Eu doar iau decizii. ... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro