CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Șefii lui CFR Cluj: "Asa ne-am gandit noi sa-i motivam pe ieseni. De ce sa le cerem scuze?" + "Ne tenteaza noua propunere a lui Becali"

publicat 2018-05-08 13:00:14 (Gazeta-Sporturilor)
Șefii lui CFR Cluj: Asa ne-am gandit noi sa-i motivam pe ieseni. De ce sa le cerem scuze? + Ne tenteaza noua propunere a lui Becali Bogdan Mara, directorul sportiv al celor de la CFR Cluj, a reactionat dupa victoria celor de la Poli Iasi cu FCSB, 1-0, si a spus ca Dan Petrescu a vrut sa-i motiveze pe ieseni când a declarat ce FCSB va merge în excursie. "Nu avem de ce sa le cerem scuze, ci doar sa-i felicitam pe cei de la Iasi. Speram la un egal, dar e mai bine cum a iesi. A fost un mod de a-i motiva pe cei de la Iasi. Nu ne gândeam la altceva. ... ...continuare.

Poveste fabuloasa la Iasi. Nasul s-ar fi iubit cu fina, iar finul i-a incendiat masina

publicat 2018-05-08 13:00:06 (CanCan)
Dornic sa isi apere onoarea, un barbat din Iasi a incendiat masina nasului sau de cununie, pe care l-a acuzat ca i-a "furat" nevasta, o femeie de origine straina. (Afla aici cum poti castiga si tu de acasa chiar si 10.000 de euro lunar) Cazul a ajuns la tribunal, unde nasul si cu finul si-au […] The post Poveste fabuloasa la Iasi. Nasul s-ar fi iubit cu fina, iar finul i-a incendiat masina appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

EXCLUSIV Scandal la Iasi! "Doua lucruri au umbrit victoria cu Steaua" » Primele masuri dupa cele intamplate aseara

publicat 2018-05-08 12:45:06 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Scandal la Iasi! Doua lucruri au umbrit victoria cu Steaua » Primele masuri dupa cele intamplate aseara Flavius Stoican, antrenorul lui Poli Iasi, spune ca au existat doua evenimente care au luat fata victoriei cu FCSB, scor 1-0. "Doua lucruri au umbrit victoria noastra cu Steaua pentru mine personal: accidentarea lui Sin, care sper sa nu fie grava, si gestul teatral al lui Platini. Eu înteleg ca suntem la Iasi, într-un oras al culturii, dar nu tolerez asemenea iesiri necontrolate. Nu o sa-l pedepsesc eu, ci fotbalul. Eu doar iau decizii. ... ...continuare.

Reactia clujenilor dupa victoria lui Poli Iasi: "Asa i-am motivat" » Ce spun despre propunerea lui Becali: "Suna tentant"

publicat 2018-05-08 12:45:06 (Gazeta-Sporturilor)
Reactia clujenilor dupa victoria lui Poli Iasi: Asa i-am motivat » Ce spun despre propunerea lui Becali: Suna tentant Bogdan Mara, directorul sportiv al celor de la CFR Cluj, a reactionat dupa victoria celor de la Poli Iasi cu FCSB, 1-0, si a spus ca Dan Petrescu a vrut sa-i motiveze pe ieseni când a declarat ce FCSB va merge în excursie. "Nu avem de ce sa le cerem scuze, ci doar sa-i felicitam pe cei de la Iasi. Speram la un egal, dar e mai bine cum a iesi. A fost un mod de a-i motiva pe cei de la Iasi. Nu ne gândeam la altceva. ... ...continuare.

Bucurie moderata la CFR Cluj dupa surpriza de la Iasi

publicat 2018-05-08 12:30:12 (OnlineSport)
Bucurie moderata la CFR Cluj dupa surpriza de la Iasi Jucatorii si conducatorii clubului CFR Cluj au asteptat cu sufletul la gura meciul dintre CSM Poli Iasi si FCSB, existand voci care au anticipat o plimbare prin Copou a stelistilor. ...continuare.

Becali a gasit principalul vinovat, dupa esecul de la Iasi: "A stricat vestiarul" » Anunta transferul lui Budescu: "Il dau, gata! Ofer in plus si o prajitura"

publicat 2018-05-08 12:15:11 (Gazeta-Sporturilor)
Becali a gasit principalul vinovat, dupa esecul de la Iasi: A stricat vestiarul » Anunta transferul lui Budescu: Il dau, gata! Ofer in plus si o prajitura Gigi Becali l-a laudat pe Dan Petrescu pentru modul în care a pregatit-o pe CFR Cluj în acest campionat si îl acuza pe Constantin Budescu pentru ca a stricat vestiarul prin atitudinea lui de pe teren. Reactia omului de afaceri vine dupa ce ros-albastrii au pierdut la Iasi, scor 0-1.  Totodata, Becali spune ca e dispus sa-l lase sa plece pe Budescu.  "Daca eu ma duceam la meci aseara era altceva. ... ...continuare.

AUDIO / FA-BU-LOS! Reactia in direct a lui Florin Talpan, jurist si colonel MApN, in momentul in care Poli Iasi a inscris cu FCSB :D

publicat 2018-05-08 10:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
AUDIO / FA-BU-LOS! Reactia in direct a lui Florin Talpan, jurist si colonel MApN, in momentul in care Poli Iasi a inscris cu FCSB :D Florin Talpan (45 de ani), juristul CSA Steaua, s-a bucurat în direct ca un copil de înfrângerea suferita chiar pe 7 mai de FCSB, 0-1 cu Poli Iasi, care poate duce la pierderea campionatului. ... ...continuare.

FABULOS! Reactia in direct a lui Florin Talpan la golul marcat de Poli Iasi cu FCSB

publicat 2018-05-08 10:00:15 (Gazeta-Sporturilor)
FABULOS! Reactia in direct a lui Florin Talpan la golul marcat de Poli Iasi cu FCSB Florin Talpan, juristul CSA Steaua, s-a bucurat în direct de înfrângerea celor de la FCSB, 0-1 cu Poli Iasi, care poate duce la pierderea campionatului. Interviul online, dat de Talpan pentru pagina de Youtube Steaua Libera, s-a suprapus cu meciul Poli Iasi - FCSB, iar juristul Armatei era în direct în timp ce Andrei Cristea a marcat golul victoriei iesenilor si s-a bucurat pentru reusita atacantului. ... ...continuare.

SOC! Jucatorii de la FCSB au distrus vestiarul de la Iasi, dupa esecul de luni. Imagini ireale

publicat 2018-05-08 09:30:15 (Realitatea-TV)
SOC! Jucatorii de la FCSB au distrus vestiarul de la Iasi, dupa esecul de luni. Imagini ireale FCSB a suferit o lovitura in lupta sa pentru titlu, luni seara, dupa ce a fost invinsa de CSM Poli Iasi cu scorul de 1-0 (0-0), in Copou, intr-un meci din etapa a opta, penultima, a fazei play-off a Ligii I. Poli Iasi a obtinut prima sa victorie din play-off, iar FCSB a suferit primul esec din play-off. Dupa acest esec, FCSB ramane pe locul al doilea, la un punct de liderul CFR Cluj, conform Agerpres. Pana la final, FCSB va juca in deplasare cu CS Universitatea Craiova si acasa cu Astra... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro