CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Mai multi copii din Bacau ajuta o fetita bolnava recicland capace colorate

publicat 2018-04-12 08:15:20 (ProTV)
Mai multi elevi din Bacau au ales sa ajute natura si o fetita bolnava prin joaca. ...continuare.

Masini in flacari in Bacau. Una dintre ele a explodat

publicat 2018-04-06 14:30:17 (Realitatea-TV)
Masini in flacari in Bacau. Una dintre ele a explodat Panica intr-o parcare din Bacau. Trei masini s-au facut scrum, iar una dintre ele a explodat. Imaginile au fost surprinse cu telefonul mobil de un martor. ...continuare.

Trei masini dintr-o parcare din Bacau au ars in urma unui scurtcircuit la unul dintre autoturisme. VIDEO

publicat 2018-04-06 14:30:16 (ProTV)
Trei autoturisme au ars într-o parcare din municipiul Bacau, dupa ce o masina a luat foc din cauza unui scurtcircuit electric, iar focul s-a extins la alte doua vehicule. ...continuare.

Panica pe o strada din Bacau! Trei masini s-au facut scrum

publicat 2018-04-06 14:00:04 (Antena3)
Panica pe o strada din Bacau! Trei masini s-au facut scrum Trei autoturisme au ars intr-o parcare din municipiul Bacau, dupa ce o masina a luat foc din cauza unui scurtcircuit electric, iar focul s-a extins la alte doua vehicule. Potrivit reprezentantilor... ...continuare.

Trei masini s-au facut scrum pe o strada din Bacau. Una dintre ele a explodat

publicat 2018-04-06 13:30:13 (Libertatea)
Trei masini s-au facut scrum pe o strada din Bacau. Una dintre ele a explodat Trei masini s-au facut scrum pe o strada din Bacau, vineri 6 aprilie. Incendiul a izbucnit la o singura masina, iar apoi s-a extins la alte doua. Una dintre  masini a explodat. Oamenii au sunat disperiati la 112.  Pompierii au reusit sa  stinga flacarile in numai cateva minute. O femeie, proprietara unui  Mercedes, a lasat […] Post-ul Trei masini s-au facut scrum pe o strada din Bacau. Una dintre ele a explodat apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Blue Air a inaugurat o noua ruta directa in Romania

publicat 2018-04-04 17:00:02 (Antena3)
Blue Air a inaugurat o noua ruta directa in Romania AVION BUCUREȘTI - BACAU. Blue Air, cea mai mare companie aeriana romaneasca, a inaugurat, astazi, ruta directa Bacau - Otopeni si, anunta, astfel, dezvoltarea operatiunilor pe Aeroportul "George... ...continuare.

Compania aeriana Blue Air a lansat zboruri pe ruta Bacau - Bucuresti

publicat 2018-04-04 16:45:15 (Ziarul-Financiar)
Compania aeriana Blue Air a lansat zboruri pe ruta Bacau - Bucuresti Blue Air, cea mai mare companie aeriana romaneasca, a inaugurat, astazi, ruta directa Bacau - Bucuresti, zborurile fiind operate in zilele de miercuri, vineri si duminica. "Aceasta ruta reprezinta un pas important in parteneriatul pe care Blue Air il are cu Aeroportul Bacau, care va sprijini considerabil dezvoltarea regiunii", a declarat Gheorghe Racaru, director general Blue Air.In prezent, Blue Air opereaza de la Bacau zboruri directe spre Roma, Londra, Milano, Torino, Dublin, Bologna,... ...continuare.

Situatie CRITICA in judetul Bacau! Mii de oameni au ramas fara curent si fara apa, dupa avariile provocate de vremea extrema

publicat 2018-04-02 14:00:03 (Click)
Situatie CRITICA in judetul Bacau! Mii de oameni au ramas fara curent si fara apa, dupa avariile provocate de vremea extrema Este stare de alerta in judetul Bacau! Un numar de 12 localitati au ramas fara energie electrica, din cauza avariilor produse de vantul puternic, in total fiind afectati 4. Citeste mai departe... ...continuare.

Proiectul social al unor studenti din Bacau: 40 de copii sarmani dusi la muzeu si cinema

publicat 2018-04-02 09:30:19 (ProTV)
40 de copii sarmani dintr-o comuna din Bacau s-au bucurat de un sfârsit de saptamâna la care poate ca nici nu sperau. Studenti cu suflet mare le-au dus cadouri, apoi au mers cu ei în oras, la muzeu, la Observatorul Astronomic si la cinema. ...continuare.

Locuitorii orasului Bacau au ramas fara apa. Anuntul facut de autoritati

publicat 2018-04-02 08:15:13 (Libertatea)
Locuitorii orasului Bacau au ramas fara apa. Anuntul facut de autoritati Locuitorii orasului Bacau au ramas fara apa, dupa ce conducta magistrala care alimenteaza orasul a fost avariata. Oamenii  sunt nevoiti sa mearga dupa apa la izvoare aflate la 10 kilometri de oras. Conducta, care a fost reabilitata in 2011 cu 25 de milioane de euro, fonduri de la Uniunea Europeana, a cedat pe traseu. Un […] Post-ul Locuitorii orasului Bacau au ramas fara apa. Anuntul facut de autoritati apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro