CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Fostul prefect al judetului Galati, condamnat la opt ani de inchisoare

publicat 2018-06-13 10:00:15 (Realitatea-TV)
Fostul prefect al judetului Galati, condamnat la opt ani de inchisoare Decizia in dosarul de coruptie apartine magistratilor de la Curtea de Apel Galati si este definitiva. De asemenea, fostul prefect a fost pedepsit cu interzicerea unor drepturi pe o perioada de 4 ani pentru fapte de coruptie comise in 2013, cand ocupa functia publica. Emanoil Bocaneanu a fost trimis in judecata de DNA, sectia teritoriala Galati, in februarie 2014, dupa ce in noiembrie 2013 fusese arestat preventiv in aceeasi cauza.In noiembrie anul trecut, dupa trei ani de judecata si peste... ...continuare.

ALERTA - Fost baron PSD, condamnat la 8 ani de inchisoare. Decizia magistratilor este definitiva

publicat 2018-06-13 10:00:03 (Click)
ALERTA - Fost baron PSD, condamnat la 8 ani de inchisoare. Decizia magistratilor este definitiva Fostul prefect al judetului Galati, Catalin Emanoil Bocaneanu, a fost condamnat la opt ani de inchisoare. Decizia in dosarul de coruptie apartine magistratilor de la Curtea de Apel Galati si este definitiva. Citeste mai departe... ...continuare.

Opt ani de inchisoare pentru fostul prefect al judetului Galati, Emanoil Bocaneanu

publicat 2018-06-13 09:45:12 (Mediafax)
Opt ani de inchisoare pentru fostul prefect al judetului Galati, Emanoil Bocaneanu Fostul prefect al judetului Galati, Catalin Emanoil Bocaneanu, a fost condamnat la opt ani de inchisoare. Decizia in dosarul de coruptie apartine magistratilor de la Curtea de Apel Galati si este definitiva. ...continuare.

Lucratori vamali din Galati, cercetati in dosarul politistului buzoian arestat pentru luare de mita. Acesta lua din tigarile confiscate

publicat 2018-06-12 14:45:12 (Libertatea)
Lucratori vamali din Galati, cercetati in dosarul politistului buzoian arestat pentru luare de mita. Acesta lua din tigarile confiscate Doi lucratori vamali ai Directiei Regionale Vamala Galati sunt cercetati in dosarul in care un politist din Buzau a fost arestat pentru luare de mita dupa ce ofiterii DGA au descoperit ca isi insusea o parte din tigarile ce urmau a fi distruse si pe care ofiterul trebuia sa le supravegheze. Cei doi lucratori vamali, […] Post-ul Lucratori vamali din Galati, cercetati in dosarul politistului buzoian arestat pentru luare de mita. Acesta lua din tigarile confiscate apare prima data in... ...continuare.

Am descoperit-o pe iubita secreta a pompierului din Galati care a castigat 11 milioane Euro la Loto! El are 59 de ani, iar ea...

publicat 2018-06-11 22:30:03 (CanCan)
Va mai amintiti de Iulian Constandachi, galateanul care, in urma cu noua ani, a luat potul de 11 milioane de euro la loto? (Promotiile zilei la monitoare) Ultima data cand am stat de vorba cu fericitul milionar ne marturisea ca exista o femeie in viata lui, dar nu a vrut sa ne ofere mai multe […] The post Am descoperit-o pe iubita secreta a pompierului din Galati care a castigat 11 milioane Euro la Loto! El are 59 de ani, iar ea... appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Accident teribil in Galati. Un elev de sapte ani a fost lovit de o masina

publicat 2018-06-11 20:15:11 (Antena3)
Accident teribil in Galati. Un elev de sapte ani a fost lovit de o masina Un copil de sapte ani a fost victima unui accident rutier care a avut loc la Galati, in apropiere de o scoala.  Se pare ca acesta  fost lovit cu masina de un barbat de 55 de ani, dupa ce a traversat... ...continuare.

Un elev din Tulcea a dat Evaluarea din spital, dupa ce a fost lovit de o masina

publicat 2018-06-11 17:15:19 (ProTV)
Examenul mai putin obisnuit a fost sustinut într-un spital din orasul Galati. ...continuare.

Spargeri pe banda rulanta la Galati. Politistii au fost uimiti cand au vazut cine sunt faptasii. Nu le-a venit sa creada!

publicat 2018-06-11 14:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Spargeri pe banda rulanta la Galati. Politistii au fost uimiti cand au vazut cine sunt faptasii. Nu le-a venit sa creada! Doi adolescenti din municipiul Galati au fost arestati preventiv pentru 30 de zile dupa ce au comis 14 spargeri intr-o singura luna, potrivit Inspectoratului de Politie Judetean Galati, ...continuare.

Cadavru in putrefactie descoperit intr-o masina

publicat 2018-06-10 22:45:18 (Romania-TV)
Cadavru in putrefactie descoperit intr-o masina Un cadavru a fost descoperit de niste trecatori intr-o masina. Oamenii au simtit mirosul greu care venea dinspre autotirism. Se pare ca barbatul era mort de cateva zile. "Este vorba despre un barbat, in varsta de 59 de ani, gasit decedat intr-o masina din zona Salii Sporturilor din municipiul Galati. El a fost descoperit de trecatori, din cauza mirosului care venea din masina, iar la fata locului s-a deplasat o echipa de criminalisti. Urmeaza sa se efectueze necropsia. Politistii au deschis... ...continuare.

Descoperire socanta in Galati! Oamenii s-au apropiat de o masina si... Este cumplit!

publicat 2018-06-10 22:15:02 (Antena3)
Descoperire socanta in Galati! Oamenii s-au apropiat de o masina si... Este cumplit! Un barbat 59 ani, din Galati, a fost gasit decedat, duminica, in interiorul unei masini parcata in zona Salii Sporturilor din Galati, a declarat purtatorul de cuvant al Inspectoratului de Politie Judetean... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro