VIDEO Haos la Timisoara: arbitrul a oprit mai repede jocul ACS Poli - Aerostar! Apoi l-a reluat la protestele gazdelor + scandal la vestiare: "Ordinarilor, luati banii din biserici"

publicat 2018-11-03 15:30:07 (Gazeta Sporturilor)

VIDEO Haos la Timisoara: arbitrul a oprit mai repede jocul ACS Poli - Aerostar! Apoi l-a reluat la protestele gazdelor + scandal la vestiare: Ordinarilor, luati banii din biserici ACS Poli a pierdut cu Aerostar Bacau, scor 1-2, dupa ce a condus iar la pauza într-un joc de pe teren propriu. Toate cele trei goluri au fost marcate dupa lovituri de pedeapsa dictate de arbitrul Paul Unimatan.  Ultimul gol a fost contestat agresiv de catre gazde, iar în prelungiri „centralul” s-a facut de râs. Acesta a fluierat finalul partidei dupa doar un minut si jumatate, desi de la margine s-au dictat 4 minute suplimentare. ...

CALCULE » Ne putem califica la EURO de pe locul 2: trebuie indeplinite 3 conditii + cum scapam de urna a 4-a in preliminariile clasice
CALCULE » Cum ne putem califica la EURO de pe locul 2: trebuie indeplinite 3 conditii + cum scapam de urna a 4-a in preliminariile clasice
ROMANIA - LITUANIA 3-0 // Gica Hagi, dupa debutul lui Ianis: "Capitan si lider. O sa fiu implinit cand vad ca devine cel mai bun"
ROMANIA - LITUANIA 3-0 / Ianis Hagi, prima reactie dupa debutul la nationala Romaniei de seniori: "O sa pastrez acest tricou"
ROMANIA - LITUANIA 3-0 // George Puscas, in fata unui vis implinit: "Nu vreau sa ma opresc aici. Asta mi-am dorit dintotdeauna"
ROMANIA - LITUANIA 3-0 // Cosmin Contra are o singura nemultumire: "E o stare destul de nasoala"
FOTO Moment istoric la nationala Romaniei! Ianis Hagi a debutat pentru "tricolori" dupa fix 25 de ani de la calificarea la CM 1994
Debut cu noroc in meciurile oficiale! Puscas a marcat primul gol la nationala mare
Mircea Lucescu, sprijin din Italia intr-un moment dificil: "Ceea ce face Guardiola astazi, ne invata Lucescu acum 20 de ani"
Debut cu noroc in meciurile oficiale: Puscas, primul meci ca titular la seniori, primul gol la nationala
Mircea Lucescu, sprijin din Italia intr-un moment dificil: "Ceea face Guardiola astazi ne invata pe noi Lucescu acum 20 de ani"
Revenire spectaculoasa » HC Dobrogea Sud, victorie in deplasarea din Suedia in Cupa EHF
Dezastru pentru Turcia lui Mircea Lucescu! A pierdut acasa si retrogradeaza in Liga Natiunilor » Scandal pe teren cu Istvan Kovacs: "Asta e de rosu"