Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

PLa-OFF. Viitorul Constanta a terminat la egalitate, 2-2, meciul cu FCSB. Echipa lui HAGI a condus cu 2-0

publicat 2018-04-22 00:00:12 (Puterea)

PLa-OFF. Viitorul Constanta a terminat la egalitate, 2-2, meciul cu FCSB. Echipa lui HAGI a condus cu 2-0 Echipele FC Viitorul Constanta si FCSB au terminat la egalitate, 2-2 (2-1), intr-o intr-o partida din cadrul etapei a sasea a play-off-ului Ligii I de fotbal, disputata sambata seara la Ovidiu, informeaza Agerpres. FC Viitorul a dominat prima repriza a meciului, deschizand scorul prin Ionut Vina, care l-a invins pe portarul oaspetilor, Cristian Balgradean, cu un sut spectaculos de la aproximativ 25 m. Campioana en titre si-a majorat avantajul in minutul 36, prin Cristian Gavra, care a introdus balonul in plasa din interiorul careului.

Alte stiri de la Puterea:

O noua TRAGEDIE pe o autostrada in Ungaria: un roman a fost ranit
Incepe FINALA Champions League. Totul despre Real Madrid-Liverpool
Trump s-a RAZGANDIT: Poarta discutii pentru summit-ul cu Coreea de Nord
Basescu face ANUNȚUL: Ce se va intampla cu conducerea PMP
Ministrul de Finante o caracterizeaza pe premierul Dancila: "O persoana simpla si fara orgolii"
Mihai Chirica se BUCURA de necazul lui Dragnea: "Va urma DECLINUL"
Noi CRITERII pentru PRIMA CASA. Recomandari pentru Guvern
Trafic ingreunat pe DN1 catre statiunile de pe Valea Prahovei
VICTORIE! Buzarnescu si Olaru au CAȘTIGAT proba de dublu a turneului de la Strasbourg
Atentionare ANM: Cod GALBEN de FURTUNI in opt judete din tara
ULTIMA ORA: Alerta cu BOMBA la Kiev in cinci statii de metrou
Dan VOICULESCU, supus unei OPERAȚII care a durat 10 ORE, spune ca se simte bine. Ce ii transmite lui BASESCU
Celebrul actor Morgan FREEMAN se apara de acuzatii: "Nu am AGRESAT femei!". Ce dezvaluie o ancheta realizata de CNN
Liderul europarlamentarilor PSD trage un semnal de ALARMA: "Romania risca sa piarda 2 MILIARDE de EURO...". Pe cine acuza pentru aceasta situatie
Cum va fi VREMEA in weekend-ul prelungit de RUSALII. Care sunt zonele unde sunt asteptate PLOI