Juventus, prima victorie in Serie A de la plecarea lui Ronaldo! Cum arata clasamentul

publicat 2021-09-22 23:15:08 (Gazeta Sporturilor)

Juventus, prima victorie in Serie A de la plecarea lui Ronaldo! Cum arata clasamentul Juventus s-a impus in deplasare impotriva lui Spezia, scor 3-2, si a urcat pe locul 12 in Seria A. Echipa antrenata de Max Allegri a inceput ideal partida de la Spezia, de pe arena "Stadio Alberto Picco".  Fostul jucator al lui PSG, Moise Kean, a profitat de o pasa buna a lui Adrien Rabiot si a marcat in minutul 28. Spezia a egalat in minutul 33, printr-o executie de exceptie a ghanezului Emmanuel Gyasi, stabilind totodata scorul primei reprize. ...

Romania - Islanda, fara spectatori?! Vestea momentului: fanii primesc din nou interzis pe stadioanele din Romania!
Avioane militare Jet Age, la chioscurile de ziare
LPF a acceptat amanarea meciului Farul - FCSB: "Clubul dispune doar de 12 jucatori"
Incepe Bucharest Gaming Week 2021, cel mai mare eveniment din Romania al jocurilor video
Aparatele dentare si sporturile: cum iti protejezi dantura in timp ce te joci
Mirel Radoi a anuntat convocarile preliminare pentru partidele cu Islanda si Liechtenstein din noiembrie
Stranierii convocati la reprezentativele U21 si U20 pentru meciurile din luna noiembrie » Florin Bratu l-a chemat din nou pe Radu Dragusin!
Mircea Rednic a izbucnit la conferinta de presa: "Prunea, un papagal! Ii dau 150.000 euro daca demonstreaza asta"
CTP avertizeaza: "Daca joaca asa, Simona Halep nu are sanse cu Sakkari"
Mircea Rednic, atac la Florin Prunea: "Daca el vine cu o hartie ca fiica mea a luat 10.000 de euro, eu va spun acum ca ii dau 100.000"
Mircea Rednic ii ia banderola lui Sorescu: "El va fi capitan, merita!"
Dinamo a semnat astazi cu doi jucatori + Pe cine nu se mai bazeaza Mircea Rednic
"As fi crucificat daca as spune ca sunt gay!" » Drama unui fotbalist din prima liga: "Ar trebui sa pot sa spun cine sunt"
Meci amical de lux pentru "tricolorii" U21 » Cu cine joaca reprezentativa Romaniei in noiembrie