Greseala majora de arbitraj depistata in Rapid - UTA: "E penalty!"

publicat 2024-02-29 00:15:10 (Gazeta-Sporturilor)

Greseala majora de arbitraj depistata in Rapid - UTA: E penalty! Rapid a invins-o pe UTA, scor 4-1, in runda cu numarul 28 din Superliga. Fostul arbitru Ion Craciunescu (73 de ani) sustine ca aradenii ar fi trebuit sa beneficieze de un penalty la scorul de 2-1.UTA a inceput bine repriza secunda din Giulesti, a avut un sfert de ora in care a pus presiune pe poarta aparata de Marian Aioani. ...

INFOGRAFIC: Stelele All Time de la Real Madrid si FC Barcelona: trecut vs. prezent
FCSB - Rapid 2-2. Trupa ros-albastra, asteptata la autocar de zeci de suporteri » Un fan tanar a varsat lacrimi pentru ca nu a primit autograful mult dorit
FCSB - RAPID. Autocarele celor doua echipe au ajuns la stadion » Coman si compania primiti ca niste eroi intr-o mare ros-albastra
FCSB - RAPID » Minutul 85: mii de blitz-uri se aprind in tribune, atmosfera de basm pe cel mai mare stadion al tarii
FCSB - RAPID 2-2 » Banel Nicolita: "FCSB este campioana. Din acest moment nu cred ca se mai poate intampla ceva"
FCU CRAIOVA - DINAMO 1-1 » Eugen Trica, conferinta dupa meci: "Acest punct ne mentine in viata"
FCSB - RAPID 2-2 » Bogdan Lobont: "Sunt convins ca baietii pot mult mai mult decat au aratat in aceasta seara"
Razvan Oaida, ironic la adresa fostilor sai suporteri: "Era normal sa ma huiduie si sa ma injure, insa nu prea i-am auzit"
Bogdan Lobont, deranjat de elevii sai dupa derby-ul cu FCSB: "E foarte mult de munca la apartenenta pentru Rapid"
FCSB - Rapid 2-2. Intrat in repriza secunda, Baluta si-a ajutat echipa sa ramana neinvinsa in play-off: "Un punct ce ne aduce mai aproape de titlu"
Elias Charalambous, primele informatii despre accidentarea lui Vlad Chiriches: "Sper sa nu se intample asta!"
Olaru a dezvaluit ce accidentare are Chiriches: "Pacat! Avea sanse mari sa ajunga la EURO"
FCSB - Rapid 2-2. Coman si Cretu se distreaza pe gazon dupa fluierul final, alaturi de familiile lor

© Copyright 2000-2021 iStorm. Toate drepturile rezervate.