Cum arata cotele inainte de Halep - Haddad Maia » Pentru ce lupta Simona in finala WTA Toronto

publicat 2022-08-14 13:45:09 (Gazeta Sporturilor)

Cum arata cotele inainte de Halep - Haddad Maia » Pentru ce lupta Simona in finala WTA Toronto Simona Halep (30 de ani, 15 WTA) si Beatriz Haddad Maia (26 de ani, 24 WTA) se intalnesc in finala turneului de la Toronto. Meciul se joaca de la ora 20:30, liveTEXT pe GSP.ro si va fi televizat pe Digi Sport 2. Inainte de meci, Simona Halep este vazuta drept favorita la castigarea turneului canadian. Cum arata cotele inainte de Simona Halep - Beatriz Haddad Maia La casele de pariuri, Simona Halep este favorita, avand o cota cuprinsa intre 1,54 si 1,60. ...

Chindia Targoviste - Rapid, duelul care incheie etapa » Echipele probabile + Cele mai tari cote
Real Madrid, primul pas gresit al sezonului » Karim Benzema a ratat penalty-ul de 3 puncte
SUPERLIG. FCSB invinge FC Arges cu 3-2 dup reusita lui Cordea
Compagno, declaratii dupa partida cu FC Arges: "A fost un moment foarte important pentru echipa"
Valentin Cretu, nervos dupa meciul cu FC Arges: "Nu stiu cine imi vrea raul!"
Andrei Cordea, declaratii dupa victoria cu FC Arges: "Sezonul trecut ne aparam mult mai bine, dar asta nu pleaca de la fundasi"
Ce il nemultumeste in continuare pe Nicolae Dica: "Da, ma ingrijoreaza!" + Anunta cum va aborda meciul cu Silkeborg
Valentin Cretu, rabufnire dupa FCSB - FC Arges: "Nu stiu cine imi vrea raul! Parca as fi Beckham"
Andrea Compagno, dupa "dubla" care o tine in viata pe FCSB » Cum a explicat supergolul din prima repriza
Pitestenii au iesit la atac, dupa esecul cu FCSB: "Arbitraj smecheresc, avea dreptate Radoi!" + Verdictul specialistului la faza incriminata
Roy Keane nu "a inghitit" explicatia lui Ten Hag cu privire la Cristiano Ronaldo: "Situatie devine tot mai urata!"
SUPERLIGA / Andrea Compagno egaleaza in FCSB - FC Arges, 1-1
Lui Andrei Prepelita i s-a facut rau si a plecat la vestiare in prima repriza a meciului FCSB - FC Arges
Clasa! Compagno a aratat cu FC Arges de ce Gigi Becali a platit pe el 1,5 milioane de euro
Lui Andrei Prepelita i s-a facut rau in prima repriza a meciului FCSB - FC Arges » Tehnicianul a plecat de urgenta la vestiare, insotit de medicii de pe ambulanta