ATLETICO - JUVENTUS 2-2 // FOTO Spaniolii acuza: nu le-a fost acordata o lovitura de la 11 metri in minutele de final

publicat 2019-09-19 00:30:09 (Gazeta Sporturilor)

ATLETICO - JUVENTUS 2-2  // FOTO Spaniolii acuza: nu le-a fost acordata o lovitura de la 11 metri in minutele de final Atletico Madrid si Juventus Torino au remizat, scor 2-2, in primul meci din faza grupelor Ligii Campionilor. Spaniolii considera ca au fost privati de un penalty in minutele de final. Vezi AICI toate rezultatele serii din Liga Campionilor! In minutul 84, la scorul de 2-1 pentru Juventus, mingea degajata de olandezul De Ligt l-a lovit pe Bonucci in brat. Fundasul central italian se afla la o distanta de aproximativ un metru. ...

Marcel Raducanu a implinit astazi 65 de ani! Ce probleme de sanatate are si ce urari a primit de ziua lui: "De la an la an primesc mai multe, nici nu stiu daca merit asa ceva"
POLI IAȘI - BOTOȘANI 0-3 // VIDEO Marius Croitoru nu si-a menajat adversarii! Atac la fanii ieseni: "E inadmisibil, e o rusine mare!"
VIDEO Florin Andone ameninta Realul: "Ii respectam, dar cu oamenii nostri in spate putem face orice! Aici lumea traieste si moare pentru fotbal"
UEFA CHAMPIONS LEAGUE // liveTEXT de la 19:55 » Continua meciurile din grupele Champions League! Galatasaray - Real Madrid si City - Atalanta sunt meciurile serii
DINAMO // Uhrin a revitalizat-o pe Dinamo cu 4 jucatori "aruncati" de Mircea Rednic! Cum i-a salvat antrenorul
Tom Boonen, aproape de tragedie: "Masina adversa a aterizat la 10 centimetri de capul meu"
VIDEO Ce-a fost in mintea lui? Gafa copilareasca in prima liga turca: portarul a parasit terenul de bunavoie dupa ce a realizat ce a facut :)
RAPID // Andrei Ciolacu a revenit la Rapid! La 27 de ani e noul antrenor de la U16: "Chiar daca este inca jucator activ, am decis de comun acord sa facem acest pas"
GALATASARa - REAL MADRID // "Capitanul" Ramos a pus piciorul in prag dupa zvonurile schimbarii lui Zidane cu Mourinho: "Sunt deja invechite! Merita mai mult respect"
FOTO Verisoara unui fotbalist din Liga 1, vacanta superhot in Dubai! A atras toate privirile
live ACUM se anunta candidatii pentru Balonul de Aur » France Fotball ofera si alte trei premii importante
Thiago Motta, castigator al Ligii Campionilor cu Barcelona si Inter Milano, favorit sa il antreneze pe Ionut Radu la Genoa
FCSB // EXCLUSIV Comando Harlem: Gnohere a slabit in doua luni! Ce antrenamente a facut: "Mi-a scris si a venit la mine"
VIDEO Jackie Chan, despre bataia cu Bruce Lee: "M-am prefacut ca ma doare ca sa ii atrag atentia"
FCSB // Ilie Dumitrescu, incantat de Harlem Gnohere: "Arata bine! Iti aduce un plus" » Ce spune despre Vintila