ASTRA - CRAIOVA 1-0 // Alibec: "Trebuia sa le dam vreo 4 oltenilor" + Budescu a vorbit despre sansele la titlu

publicat 2019-12-08 23:00:06 (Gazeta Sporturilor)

ASTRA - CRAIOVA 1-0 // Alibec: Trebuia sa le dam vreo 4 oltenilor + Budescu a vorbit despre sansele la titlu Denis Alibec (28 de ani) a adus victoria Astrei Giurgiu in partida cu CS Universitatea Craiova, marcand in minutul 50 unicul gol al partidei castigate cu 1-0. La finalul partidei, Alibec si-a felicitat colegii, vorbind si despre faza din minutul 52, in care a primit cartonas galben. Avertismentul il va costa pe atacant, care va fi suspendat pentru duelul cu CFR Cluj de saptamana viitoare.  "Suntem foarte bucurosi. A fost meritat succesul, trebuia sa fie 3-4-0. ...

Dani Coman, avertisment frontal la Gigi Becali: "Sa isi vada de clubul lor. Vorbeste de baiatul ala care le-a dat doua goluri?"
Condusa la pauza cu 17-16 de CSM Slatina, Valcea a castigat repriza a doua la 10 goluri diferenta!
OFICIAL Dinamo si-a luat fundas de la Viitorul! Szabolcs Istvan Kilyen a fost prezentat astazi
OFICIAL Dinamo si-a luat mijlocas de la Viitorul! Szabolcs Istvan Kilyen a fost prezentat astazi
VIDEO+FOTO AC Milan si Inter, contre pentru San Siro! Cluburile vor un stadion nou, Primaria ezita sa darame arena
POLI IAȘI // Ciprian Paraschiv, noul presedinte al iesenilor, intepaturi catre Florin Prunea: "Voi castiga bine, dar nu ca el"
FOTO Christian Eriksen, prezentat la Scala din Milano! Cat a platit Inter pentru mijlocasul danez
Match Preview. Dinamo - Astra: "Jucatorii trebuie sa arate ca merita sa fie la Dinamo, altfel ne vor parasi. Unii nu pricep ce inseamna Dinamo" - Dusan Uhrin, antrenor Dinamo
Doua vesti mari pentru Ciprian Tatarusanu: a fost portarul etapei in Ligue 1 si va fi titular si meciul urmator
Kobe Bryant a murit // FOTO Au aparut fotografii facute la cateva clipe dupa prabusirea elicopterului! Teoriile autoritatilor sunt confirmate
SIMONA HALEP LA AUSTRALIAN OPEN // Halep, aproape de o noua performanta istorica: doar Serena Williams si Maria Sharapova au mai reusit asta
Marius Șumudica: "Alexandru Maxim a renuntat la 400.000 de euro pentru a veni in Turcia"
Kobe Bryant a murit // NBA a amanat meciul dintre LA Lakers si LA Clippers! O astfel de decizie nu mai fusese luata din 2013
Nike n-a mai facut fata! Fanii lui Kobe Bryant au golit magazinele
VINERI se reia Echipa Fantastica! Intra acum si fa-ti lotul pentru ca incep meciurile » Premii totale de 60.000 de lei