Astra - CFR Cluj 1-2, campioana s-a apropiat la un punct de liderul FCSB. CLASAMENT LIGA 1 si PROGRAM ETAPA

publicat 2018-10-06 23:45:26 (Romania TV)

Astra - CFR Cluj 1-2, campioana s-a apropiat la un punct de liderul FCSB. CLASAMENT LIGA 1 si PROGRAM ETAPA Formatia CFR Cluj a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 2-1, echipa Astra Giurgiu, intr-un meci din etapa a XI-a a Ligii I. Golurile invingatorilor au fost marcate de Tucudean '45+1 si Moutinho '55. Pentru Astra a inscris Zoua, in minutul 89. Llullaku a trimis mingea in poarta aparata de Arlauskis, in minutul 2, dar golul a fost anulat de centralul Ovidiu Hategan pentru fault in atac. In minutul 32, pe teren a intrat un caine. El a fost luat in brate de Florin Bejan (Astra) si scos de pe gazon.