Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




EXATLON. Oltin Hurezeanu, batut si plin de sange pe fata si pe maini. Cum s-a intamplat totul FOTO

publicat 2018-03-03 12:15:31 (Romania-TV)
In ultimul sau rol intr-un film, Oltin Hurezeanu de la Exatlon intra in pielea unui ucigas platit. ...continuare.

Minune in casa unor octogenari din muntii Apuseni. Incredibil ce li s-a intamplat dupa atata amar de viata FOTO

publicat 2018-03-03 12:00:29 (Romania-TV)
Doi batrani dintr-un sat din Apuseni, care traiesc singuri de zeci de ani, au pentru prima data in viata lumina in casele lor. Cativa oameni cu suflet mare au adunat o suma de bani cu care au cumparat doua panouri fotovoltaice pe care le-au montat la locuintele lui tanti Salvina si nea Niculita, din satul Ciocanesti, comuna Mogos. ...continuare.

Descoperire uluitoare in medicina. Un medicamant uzual poate regenera dintii

publicat 2018-03-03 12:00:03 (CanCan)
Desi pare contraintuitiv, un medicament folosit de pacientii ce sufera de boala Alzheimer are capacitatea de a regenera dintii utilizatorilor. Dezvoltat si testat pentru a trata boala Alzheimer, medicamentul se intampla, de asemenea, sa ajute mecanismul natural de regenerare a dintilor. Tideglusib functioneaza prin stimularea celulelor stem din pulpa dintilor, sursa de dentina noua. Dentina […] The post Descoperire uluitoare in medicina. Un medicamant uzual poate regenera dintii... ...continuare.

Oltin Hurezeanu de la Exatlon, batut si plin de sange pe fata si pe maini! Adevarul din spatele pozei inspaimantatoare

publicat 2018-03-03 12:00:03 (CanCan)
Oltin Hurezeanu de la Exatlon apare batut si plin de sange pe fata si pe maini intr-o imagine care face inconjurul internetului. Nu, Oltin nu a fost batut de nimeni, este o poza din ultimul film in care a jucat actorul inainte de a deveni concurent Exatlon. Inainte de a pleca in Republica Dominicana, Oltin […] The post Oltin Hurezeanu de la Exatlon, batut si plin de sange pe fata si pe maini! Adevarul din spatele pozei inspaimantatoare appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Orasele din Romania unde este bine sa traiesti

publicat 2018-03-03 11:45:02 (Capital)
Orasele din Romania unde este bine sa traiesti Calitatea vietii este un parametru important pentru retinerea si atragerea oamenilor intr-un oras, iar un oras nu se poate dezvolta urban fara parteneri de calitate si fara o stransa colaborare intre investitori, autoritatea publica locala si comunitate, reiese din concluziile celei de-a sasea editii a conferintei "Cities of Tomorrow", eveniment organizat de Camera de Comert si Industrie Romano-Germana (AHK Romania). ...continuare.

Cutremur in Vrancea, in noaptea de vineri spre sambata

publicat 2018-03-03 10:45:03 (Capital)
Cutremur in Vrancea, in noaptea de vineri spre sambata Un cutremur cu magnitudinea de 3,7 grade pe scara Richter s-a produs in noaptea de vineri spre sambata in zona seismica Vrancea, judetul Vrancea, la ora locala 1:22, potrivit Institutului National de Cercetare- Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

"Cata bucurie si ce ocean de tristete! Este sfasietor!". Imagini din viata Madalinei Manole si adevarul despre sotul ei: "Dupa ce a nascut, a terorizat-o!"

publicat 2018-03-03 10:45:02 (Antena-1)
Petrecerile din familia Madalinei Manole erau memorabile. Frumusetea sufletului ei umplea fiecare coltisor. "Cata bucurie si ce ocean de tristete! Este sfasietor!". ...continuare.

Romania lovita de un nou cutremur. Seismul a fost resimtit, azi-noapte, in judetul Vrancea

publicat 2018-03-03 09:45:02 (Antena-1)
Romania lovita de un nou cutremur. Seismul a fost resimtit, azi-noapte, in judetul Vrancea Un cutremur cu magnitudine 3,7 s-a produs in noaptea de vineri spre sambata in judetul Vrancea, conform Institutului National de Cercetare - Dezvoltare pentru Fizica Pamantului. ...continuare.

Un nou cutremur a avut loc in Vrancea, in noaptea de vineri spre sambata

publicat 2018-03-03 09:15:03 (Click)
Un nou cutremur a avut loc in Vrancea, in noaptea de vineri spre sambata Un cutremur cu magnitudine 3,7 s-a produs in noaptea de vineri spre sambata in judetul Vrancea, conform Institutului National de Cercetare - Dezvoltare pentru Fizica Pamantului. Citeste mai departe... ...continuare.

Cutremur in Romania in noaptea de vineri spre sambata

publicat 2018-03-03 08:30:02 (Antena3)
Cutremur in Romania in noaptea de vineri spre sambata Un cutremur cu magnitudinea de 3,7 a avut, loc, sambata, in judetul Vrancea, potrivit Institutului National de Cercetare - Dezvoltare pentru Fizica Pamantului. Seismul a avut loc la ora 01.22,... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro