Grace Zaadi, inaintea sfertului de finala cu Metz din Champions League: "Vrem sa facem "tripla" in acest sezon"

publicat 2024-04-26 13:15:09 (Gazeta-Sporturilor)

Grace Zaadi, inaintea sfertului de finala cu Metz din Champions League: Vrem sa facem tripla in acest sezon

SOC in Premier League! Cate goluri a putut sa incaseze Manchester United de la locul 14
Elias Charalambous, conferinta de presa dupa Univ. Craiova - FCSB: "Suntem tristi ca am pierdut, chiar daca suntem deja campioni"
Constantin Galca, precaut dupa victoria obtinuta de Universitatea Craiova cu FCSB: "Nu am realizat nimic, mai avem doua meciuri de jucat! Mergem la Farul sa castigam"
CSU Craiova - FCSB. Oltenii canta alaturi de galerie dupa victoria contra bucurestenilor
Nu se mai are nici cu "Imparatul" » Pe langa Zavaleanu, Rednic mai are de platit si alte polite la Dinamo! Culisele unui conflict radioactiv
Becali acuza o decizie luata peste capul lui la FCSB: "Eu nu i-am dat voie sa plece de la echipa"
Gigi Becali, imediat dupa esecul pe terenul Craiovei: "Aduceti-mi antrenori!"
Greseala de arbitraj la Craiova - FCSB » Reactia care nu s-a vazut la TV a lui MM Stoica
CSU Craiova - FCSB. Adrian Mititelu, ironizat de fanii gazdelor: "Mititelu e in B"
CSU Craiova - FCSB. Explozie in tribunele stadionului "Ion Oblemenco" dupa ce Andrei Ivan a dus scorul la 2-0
CSU Craiova - FCSB. Galeria oaspetilor canta in tribunele stadionului din Craiova
Cum a aparut Mitrita pe banca la Craiova - FCSB + reactia din tribune la care nici Baluta nu se astepta