Greseala de arbitraj la Craiova - FCSB » Reactia care nu s-a vazut la TV a lui MM Stoica

publicat 2024-05-06 23:15:05 (Gazeta-Sporturilor)

Greseala de arbitraj la Craiova - FCSB » Reactia care nu s-a vazut la TV a lui MM Stoica Universitatea Craiova - FCSB 2-0. Darius Olaru a ratat un penalty in minutul 74, insa acesta trebuia repetat.Olaru a fost faultat de Houri in careu. Mijlocasul ofensiv al Craiovei a ratat de putin mingea si l-a lovit pe capitanul de la FCSB. Arbitrul Rares Vidicat a fost chemat de Marcel Birsan, arbitrul VAR, sa revada faza, apoi a acodrat lovitura de la 11 metri dupa ce a urmarit mai multe reluari. ...

Incredibil! Oleksandr Usyk va fi "campion absolut" doar pentru doua saptamani » Este fortat sa renunte la una dintre centuri
Liga Elitelor U15 » FCSB - CSA Steaua. Cele doua echipe au intrat pe teren
Motivul pentru care Oleksandr Usyk a mers la spital dupa victoria cu Tyson Fury
Csikszereda o ameninta pe Dinamo: "Acesta este obiectivul nostru"
Atacantul dorit de Gigi Becali revine in Romania: cu cine poate semna zilele viitoare
Tyson Fury nu accepta infrangerea cu Oleksandr Usyk: "Eu am castigat majoritatea rundelor, oamenii tin cu tara in razboi"
Dupa prestatia foarte buna cu Real Madrid, Ianis Hagi a fost introdus in minutul 87 cu Getafe