Papeau dezvaluie ce s-a intamplat la pauza meciului cu Farul: "Bergodi a tipat la noi, ne-a zis sa jucam in margine, noi am jucat in centru"

publicat 2024-03-17 17:15:08 (Gazeta-Sporturilor)

Papeau dezvaluie ce s-a intamplat la pauza meciului cu Farul: Bergodi a tipat la noi, ne-a zis sa jucam in margine, noi am jucat in centru Jayson Papeau (27 de ani), extrema stanga de la Rapid, a marturisit ca antrenorul Cristiano Bergodi (59 de ani) a fost foarte nervos la pauza meciului cu Farul, pierdut de giulesteni, scor 1-2, in prima runda a play-off-ului Superligii.Papeau, care a marcat 5 goluri in acest sezon in tricoul Rapidului, a declarat ca Bergodi si-a certat jucatorii la pauza meciului castigat de marinari. ...

Salah i-a socat pe englezi dupa ce s-a certat cu Klopp: "O sa iasa foc"
Ionela Cozmiuc si Gianina van Groningen, campioane europene: "Suntem fericite!"
Klopp, prima reactie dupa scandalul cu Salah: "Am rezolvat-o la vestiar"
Concurenta pentru FSCB » Florin Tanase, favoritul lui Becali, ar putea ajunge la alta echipa! Destinatie neasteptata
Scene socante in West Ham - Liverpool » Salah a sarit la Klopp, pe marginea terenului! A fost nevoie de interventia colegilor
Opozitia de la Dinamo iese la atac! Andrei Nicolescu, tras public la raspundere: "Ati omorat clubul! Actionari indolenti, incapatanati fandositi!" » Mesaj in 5 puncte
Sorana Cirstea, dupa infrangerea de la Madrid: "Am servit foarte prost azi, nu aveam voie" + "Iga este numarul unu pentru un motiv"
Iubita lui Horatiu Moldovan a cucerit Serbia » Blonda si-a dezvaluit noua feblete