Napoli - Barcelona 1-1 si Porto - Arsenal 1-0, in optimile Champions League! Lusitanii au dat lovitura in prelungiri

publicat 2024-02-22 03:15:11 (Money.ro)

Napoli - Barcelona 1-1 si Porto - Arsenal 1-0, in optimile Champions League! Lusitanii au dat lovitura in prelungiri Napoli - Barcelona 1-1 si Porto - Arsenal 1-0 au fost in format live text, pe AS.ro, din optimile Champions League. A fost o seara spectaculoasa in competitia "stelelor", iar meciurile retur se anunta extrem de incinse. Napoli si Barcelona s-au duelat in "socul" optimilor. Catalanii au deschis scorul prin Robert Lewandowski, iar campioana Italiei […]Articolul Napoli - Barcelona 1-1 si Porto - Arsenal 1-0, in optimile Champions League! Lusitanii au dat lovitura in prelungiri apare prima data in Money.

Alte stiri de la Money.ro:

Cele mai bune filme de Paste pentru copii! TRAILERE VIDEO
Actiunile Aston Martin au scazut miercuri cu peste 12% din cauza pierderilor care aproape s-au dublat in primul trimestru
Inflatia in zona euro s-a stabilizat in luna aprilie
Averea de 33 de miliarde de dolari a cofondatorului Binance, Zhao, este pe cale sa creasca in continuare, chiar daca acesta se va duce la inchisoare pentru patru luni
Hidroelectrica a castigat definitiv un proces cu statul
Preturile petrolului au scazut miercuri cu peste 3%, la un minim al ultimelor sapte saptamani
BlackRock deschide o firma de investitii in Arabia Saudita, cu fonduri initiale de 5 miliarde de dolari
Borussia Dortmund – PSG 1-0 in turul semifinalelor Uefa Champions League
Cum alegem carnea de miel pentru masa de Paste. Secretele au fost dezvaluite, la ce trebuie sa fim atenti
Borussia Dortmund - PSG 1-0! Fullkrug, singurul marcator intr-un meci cu ocazii uriase! Mbappe nu s-a lipit la gol
Cum reduci costurile energetice in restaurantul tau?
Legislatia inchirierilor: ce trebuie sa stie fiecare proprietar?
TVA Deductibil vs. TVA Colectat: Care sunt diferentele?
Hartuirea cibernetica, o problema care ii afecteaza cel mai mult pe copiii nostri
Mai multi bani pentru doua mari categorii de bugetari. OUG care le mareste salariile, adoptata

© Copyright 2000-2021 iStorm. Toate drepturile rezervate.