Mircea Lucescu, reactie pentru GSP dupa minunea de la Hunedoara: "Vreau sa vorbesc si despre antrenor"

publicat 2024-04-03 12:00:34 (Gazeta-Sporturilor)

Mircea Lucescu, reactie pentru GSP dupa minunea de la Hunedoara: Vreau sa vorbesc si despre antrenor Mircea Lucescu (78 de ani), legenda Corvinului Huneadoara, a analizat, la GSP Live, victoria uriasa a fostei lui echipe impotriva lui CFR Cluj, scor 4-0, in sferturile Cupei Romaniei Betano.Mircea Lucescu a fost la meci si a ramas impresionat de atmosfera creata de cei 13.000 de spectatori, care i-au impins pe jucatorii lui Florin Maxim spre o adevarata minune, o victorie la scor cu o candidata la titlu in Superliga. ...

Nelu Varga a anuntat in direct prima mutare din vara: "M-a convins, semnam"
Ce le-a transmis Dan Petrescu elevilor sai inainte de CFR Cluj - Rapid » Philip Otele a spus tot
CFR Cluj - Rapid 3-2 » Rapidistii, aplaudati de fanii giulesteni veniti din imprejurimi
CFR Cluj - Rapid 3-2 » Dan Petrescu, aplaudat de intreg stadionul dupa victoria in fata Rapidului
CFR Cluj - Rapid 3-2 » Clujenii sarbatorec alaturi de fani, victoria in fata giulestenilor
Primul meci, primul cartonas » Criza de nervi a lui Dan Petrescu la CFR Cluj - Rapid
Performanta pentru culturismul romanesc » Madalina Stanca a devenit Campioana Europeana la Culturism si Fitness
Isi fac stadion de Superliga » La ce suma se ridica investitia liderului din Liga 2
Primul meci, primul galben » Criza de nervi a lui Dan Petrescu la CFR Cluj - Rapid
Au cerut penalty chiar in finalul reprizei din CFR Cluj - Rapid » Primul verdict al expertului in arbitraj
Sumudica, prima reactie cand a auzit pe cine vrea sa aduca Sucu la Rapid: "Ar fi o lovitura"
A murit Cesar Luis Menotti, antrenorul care a castigat Campionatul Mondial din 1978
Sold-out la meciul crucial din play-out » Cati suporteri sunt asteptati pe stadion