Hermannstadt - Dinamo. "Cainii" au luat cu asalt Piata Mare din Sibiu

publicat 2024-03-17 18:00:05 (Gazeta-Sporturilor)

Hermannstadt - Dinamo. Cainii au luat cu asalt Piata Mare din Sibiu

Emil Gradinescu a ironizat-o pe CSA Steaua, LIVE, chiar in meciul care a adus titlul rivalei FCSB
"Explozie" pe teren! Cum au sarbatorit jucatorii de la FCSB primul titlu dupa 9 ani
O noua umilinta pentru Tatarusanu: a ajuns la 75 de goluri primite + Burca, schimbat in minutul 23
Cum a venit Florinel Coman la petrecerea de titlu a celor de la FCSB » Le-a avut alaturi pe sotia Ioana si fiica lor, Kasia
FCSB - FARUL » Stadionul erupe dupa golul de 1-0 marcat de David Miculescu
FCSB da lovitura! Pariul lui Gigi Becali si Mihai Stoica e pregatit de preliminariile Ligii Campionilor
Echipa nationala de hochei, gata de Campionatul Mondial
Mititelu junior, ca Al Pacino » A venit in vestiar dupa victorie si a tinut un discurs: "Am trait cu 15 euro pe saptamana"
Imagini splendide pe Arena! S-au aprins blitz-urile fanilor cu 20 de minute inainte de final » Aproape 30.000 de suflete ros-albastre scandeaza in picioare
Suporterii FCSB au inceput petrecerea din minutul 71 » Ce s-a intamplat pe Arena Nationala
Adrian Mititelu jr, discurs in vestiarul FCU Craiova dupa victoria cu U Cluj
FCSB - FARUL. Imagini cu sosirea autocarului ros-albastrilor la » Florinel Coman nu se afla in lot
FCSB - FARUL. Doi fani ai Veronei, au calatorit pana la Bucuresti pentru a vedea meciul ce o poate face pe FCSB campioana: "Speram sa vedem un meci spectaculos"
FCSB - FARUL » Peluza ros-albastra isi incurajeaza echipa
Gestul lui Eugen Trica pentru elevii lui dupa 3-2 cu U Cluj: "Urmeaza o alta finala"

© Copyright 2000-2021 iStorm. Toate drepturile rezervate.