FCSB, doar egal cu Gloria Buzau » Chiriches a revenit pe teren cu banderola pe brat + Gaselnita in atac: cine a jucat langa Miculescu si Tavi

publicat 2024-03-23 15:30:06 (Gazeta-Sporturilor)

FCSB, doar egal cu Gloria Buzau » Chiriches a revenit pe teren cu banderola pe brat + Gaselnita in atac: cine a jucat langa Miculescu si Tavi FCSB a disputat astazi un meci amical cu Gloria Buzau, locul 4 in Liga 2. Partida de pregatire s-a incheiat la egalitate, 1-1.Cluburile din Superliga n-au ramas inerte in aceasta perioada de pauza, pricinuita de meciurile echipelor nationale.CFR Cluj a disputat un meci de pregatire cu Unirea Dej, FCSB a ales tot o echipa din liga secunda, insa una din play-off. ...

La mormantul lui Ionut Popa » Omagiu in ziua in care FC Politehnica ar fi implinit 79 de ani
Nationala Romaniei de handbal e gata pentru "dubla" cu Cehia, din play-off-ul CM 2025
Salernitana a retrogradat oficial in Serie B
Jucatorul-cheie de la Rapid, OUT pana la finalul sezonului » Lovitura grea pentru giulesteni
Chelsea ia in calcul inlocuirea lui Mauricio Pochettino! Trei nume importante pentru succesiune
Promovare! A realizat cea mai mare surpriza din istoria fotbalului acum 8 ani si a revenit in Premier League
Gigi Becali ameninta un jucator: ii va oferi ultima sansa de a ramane in lot si in sezonul viitor
West Ham - Liverpool, in etapa # 35 din Premier League » Echipele probabile + cele mai tari cote
Gigi Becali anunta deja un titular: "Va intra si va juca"
"Doar un miracol ne mai salveaza" » Zeljko Kopic, resemnat dupa ce a dus-o pe Dinamo la un pas de Liga 2
Echipajele Romaniei, prima lupta pentru medalii la Campionatele Europene de canotaj de la Szeged
Masuri speciale luate de Jandarmerie pentru meciul FCSB - Farul. La ce vor fi atenti reprezentantii fortelor de ordine
Iga Swiatek - Sorana Cirstea, in "saisprezecimile" turneului de la Madrid » Romanca, fata in fata cu liderul mondial
5 meciuri din play-out-ul Ligii 2 se joaca acum » Astazi se poate stabili ultima retrogradata » 3 goluri in primele 25 de minute