Faza controversata de arbitraj in Sepsi - Farul » Nimeni n-a inteles de ce a fost ANULAT golul: "O ciudatenie!"

publicat 2024-04-05 21:45:11 (Gazeta-Sporturilor)

Faza controversata de arbitraj in Sepsi - Farul » Nimeni n-a inteles de ce a fost ANULAT golul: O ciudatenie! Faza discutabila de arbitraj in Sepsi - Farul. Covasnenii au deschis scorul in minutul 40, dupa reusita lui Darius Oroian (20 de ani), insa reusita a fost anulata dupa interventia VAR.In minutul 40 a avut loc o faza controversata de arbitraj. La scorul de 0-0, "centralul" Andrei Chivulete i-a anulat un gol lui Sepsi dupa o faza petrecuta in careul oaspetilor. GALERIE FOTO. ...

Pariaza ca Dinamo RETROGRADEAZA direct: "Nu mi-a placut de nicio culoare!"
Unde a ajuns sa se antreneze David De Gea!
Confruntarea dintre Mike Tyson si Jake Paul, de pe 20 iulie, va conta drept meci profesionist
Istorie! A castigat campionatul din postura de nou-promovata
Discrepanta uriasa intre preturile biletelor de meci la Madrid si Munchen, inaintea semifinalei Ligii Campionilor
Gata, Dan Petrescu intra-n paine! Detalii din contractul semnat astazi
Unda verde pentru doua stadioane din Romania! Premierul a facut anuntul: costuri de 175 de milioane de euro
Tifosii resping antrenorul cu care Milan aproape ca se intelesese. Petitie cu peste 10.000 de semnaturi contra unui castigator de trofeu european!
CSA Steaua, pedepsita la Comisie! Ultrasii acuza PSD: "Bocancul partidului pe suporterii stelisti"
Unde duce ura pentru fosta echipa » Si-a luat licenta de pilot si a zburat deasupra stadionului dupa retrogradare: "Arata si mai de c****t de sus"
Nadal, gest de mare campion » Cadou special pentru adversarul de la Madrid: "Ai facut ca visul meu sa devina realitate"
Ionel Ganea, declaratii la GSP Live dupa ce Rapid a pierdut si cu CSU Craiova: "Locul 5 e o rusine! L-as aduce pe Dani Coman in functia de presedinte"
Sergiu Radu, categoric dupa ce Rapid a ajuns la 6 infrangeri in play-off: "Nu exista o mana de fier in vestiar"
Intrebat despre titlul FCSB-ului, Tudorel Stoica a rabufnit: "Echipa aia nu exista! Sunt doar 4 litere din alfabet" » Liderul "vitezistilor" lanseaza o provocare