Evan Ndicka a dus mana la piept si s-a prabusit pe gazon in Udinese - Roma » Coechipierii au refuzat sa continue meciul

publicat 2024-04-14 21:00:11 (Gazeta-Sporturilor)

Evan Ndicka a dus mana la piept si s-a prabusit pe gazon in Udinese - Roma » Coechipierii au refuzat sa continue meciul Evan Ndicka (24 de ani), fundasul celor de la AS Roma, s-a prabusit pe gazon in minutul 70 al deplasarii de la Udinese, din runda cu numarul 32 de Serie A. Scorul era 1-1 in acel moment.In minutul 70 al duelului Udinese - AS Roma, Evan Ndicka a dus mana in zona pieptului si s-a prabusit pe gazon. "Centralul" Pairetto a remarcat imediat incidentul si a facut semne disperate catre echipele medicale. ...

Un club de traditie din Anglia a promovat! 30.000 de fani au invadat terenul
Veste excelenta din Italia: Dennis Man s-a refacut rapid. Anuntul facut de antrenorul Parmei si cand revine
Fanii lui Derby au invadat terenul dupa promovarea in Championship
Legenda lui Arsenal, hartuita de fanii lui Tottenham in tribune: "Da-l afara! Nu poate face asa ceva"
Cristi Sapunaru, pus la punct de fostul presedinte al Rapidului: "Nu poti sa faci asta tu, capitan! Ma surprinde"
Un international marocan a fost batut cu salbaticie intr-o discoteca din Berlin » Care e starea mijlocasului de 25 de ani
Echipa Romaniei si-a aflat adversara din Billie Jean King Cup » Duel complicat in optimi
Dan Petrescu, prezentat oficial la CFR Cluj
Dan Petrescu, prezentat la CFR Cluj printr-un clip special: "M-am intors acasa! Gata cu vorba"
Legenda lui Arsenal, hartuita de fanii lui Tottenham in tribune dupa ce s-a bucurat la gol: "Da-l afara! Nu poate face asa ceva"
Fostul campion cu Rapid stie unde a gresit flagrant Dan Sucu: "Nu exista o mana de fier in vestiar"
Perry Groves, legenda lui Arsenal, luat la rost in timp ce se bucura la golurile "tunarilor" din derby-ul cu Tottenham
Primul trofeu la Rapid in era Dan Sucu » Au facut turul stadionului si-au injurat Steaua, la pauza meciului cu Craiova
Tony Da Silva, gest disperat pentru a salva Poli Iasi de la retrogradare: "Jur pe copilul meu. Am dormit o ora dupa ultimul meci"
S-a intamplat dupa 73 de ani! La precedenta serie, Rapid a retrogradat in premiera

© Copyright 2000-2021 iStorm. Toate drepturile rezervate.