Ce a declarat Nicolae Dica, dupa debutul la Voluntari

publicat 2024-02-05 19:45:07 (Gazeta-Sporturilor)

Ce a declarat Nicolae Dica, dupa debutul la Voluntari Voluntari - Hermannstadt 1-1. Nicolae Dica a debutat cu o remiza norocoasa pe banca ilfovenilor, iar la final a comentat partida.Daniel Florea a egalat in prelungiri din penalty, dupa ce Hermannstadt a dominat o mare parte din meci.Ce a declarat Nicolae Dica Voluntari - Hermannstadt"Am incredere ca plecam de la acest punct si vom face mai bine in viitor. Ne asteapta o partida dificila la Iasi, toate meciurile sunte grele. ...

FCSB - FARUL 2-1. Anghel Iordanescu, declaratii la finalul partidei in care ros-albastrii au iesit campioni: "Un campionat dominat de FCSB, a spulberat tot ce se putea"
MM Stoica, plin de sange in peluza dupa ce FCSB a devenit campioana
FCSB - FARUL 2-1 » Jucatorii ros-albastrii au sarbatorit in peluza titlul de campioni
Emil Gradinescu a ironizat-o pe CSA Steaua, LIVE, chiar in meciul care a adus titlul rivalei FCSB
"Explozie" pe teren! Cum au sarbatorit jucatorii de la FCSB primul titlu dupa 9 ani
O noua umilinta pentru Tatarusanu: a ajuns la 75 de goluri primite + Burca, schimbat in minutul 23
Cum a venit Florinel Coman la petrecerea de titlu a celor de la FCSB » Le-a avut alaturi pe sotia Ioana si fiica lor, Kasia
FCSB - FARUL » Stadionul erupe dupa golul de 1-0 marcat de David Miculescu
FCSB da lovitura! Pariul lui Gigi Becali si Mihai Stoica e pregatit de preliminariile Ligii Campionilor
Echipa nationala de hochei, gata de Campionatul Mondial
Mititelu junior, ca Al Pacino » A venit in vestiar dupa victorie si a tinut un discurs: "Am trait cu 15 euro pe saptamana"
Imagini splendide pe Arena! S-au aprins blitz-urile fanilor cu 20 de minute inainte de final » Aproape 30.000 de suflete ros-albastre scandeaza in picioare
Suporterii FCSB au inceput petrecerea din minutul 71 » Ce s-a intamplat pe Arena Nationala
Adrian Mititelu jr, discurs in vestiarul FCU Craiova dupa victoria cu U Cluj
FCSB - FARUL. Imagini cu sosirea autocarului ros-albastrilor la » Florinel Coman nu se afla in lot

© Copyright 2000-2021 iStorm. Toate drepturile rezervate.