Acuzatii grave, dupa finala Super Bowl: "Meci mai trucat decat cele din wrestlingul profesionist" + Un fan si-a facut praf TV-ul!

publicat 2024-02-13 13:15:08 (Gazeta-Sporturilor)

Acuzatii grave, dupa finala Super Bowl: Meci mai trucat decat cele din wrestlingul profesionist + Un fan si-a facut praf TV-ul! Kansas City Chiefs si-a aparat trofeul NFL, dupa un Super Bowl LVIII electrizant care a avut nevoie de prelungiri, 25-22 cu San Francisco 49ers. Dupa meci, pe retelele de socializare au curs acuzatiile ca meciul ar fi fost aranjat pentru victoria lui Kansas City Chiefs.A fost doar a doua oara in istorie cand Super Bowl-ul a ajuns in prelungiri, iar rasturnarile de scor nu i-au convins pe unii dintre fanii fotbalului american, care acuza ca finala ar fi fost aranjata. ...

Otelul - Hermannstadt 1-0 » Jucatorii lui Dorinel Munteanu s-au bucurat alaturi de suporteri pentru victoria obtinuta
Concluziile lui Marius Maldarasanu, dupa ce Hermannstadt a invins-o pe Petrolul: "E o victorie muncita si meritata"
Greseli mari in Otelul - Hermannstadt » Oaspetii ar fi trebuit sa primeasca un penalty + Arbitrul a evitat sa dea un rosu in prelungiri
Tottenham - Arsenal, in etapa #35 din Premier League » Derby londonez cu implicatii la titlu » Ce se intampla cu Radu Dragusin
Teama de calvar » Decizia luata de Florinel Coman, chiar dupa ce FCSB a cucerit titlul
Gigi Becali, despre cat de grea a fost asteptarea titlului dupa 9 ani: "Am fost sigur tot timpul"
Si-a anuntat retragerea principala sustinatoare a Simonei Halep in scandalul de dopaj
"«Multumim» pentru abuzuri!". Galeria boicoteaza meciul din Superliga
Singurul patron din Romania care l-a felicitat pe Gigi Becali pentru castigarea titlului: "Prima data in viata mea"
Asa arata performanta! Madalina Stanca a devenit dubla Campioana Balcanica la Culturism si Campioana Absoluta
Lacramioara Perijoc, argint la Campionatele Europene de box » Ne intoarcem cu doua medalii de la Belgrad
CSM Bucuresti - Metz, in mansa tur a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor
Gazeta a dat peste italienii veniti din Verona sa celebreze titlul cu FCSB: "Stim istoria mareata si povestea cu Barcelona" » Ce au putut spune despre Mutu si "Maradona din Carpati"
CSM Bucuresti joaca astazi mansa tur din sferturile de finala ale Ligii Campionilor
CFR Cluj - Sepsi se joaca astazi, de la 21:00, in etapa a 7-a din play-off » Echipele probabile + cele mai tari cote

© Copyright 2000-2021 iStorm. Toate drepturile rezervate.