Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale

Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 Pag. urm. »

Cristi Borcea, atacat violent de o fosta glorie a lui Dinamo. "De la butelie la fotbal e diferenta mare!"

publicat 2019-02-08 21:00:24 (Romania-TV)
Cristi Borcea, atacat violent de o fosta glorie a lui Dinamo. "De la butelie la fotbal e diferenta mare!" Constantin David, 77 de ani, poreclit "Titi Flencea", campion cu Dinamo la inceputul anilor '60 si fost coleg de echipa cu Lica Nunweiller, a vorbit despre declaratiile Mihaelei Nunweiller, dar si despre noua condamnare primita de Cristi Borcea. Cristi Borcea, primele cuvinte dupa ce a aflat SENTINTA. Ce i-a transmis Valentinei Pelinel inainte sa se intoarca la INCHISOARE "Am jucat si la Bucuresti si la Bacau alaturi de Lica, am fost colegi de camera, dar nu stiu nimic despre acest episod.... ...continuare.

Sferturile de finala ale Cupei CEV la volei feminin: victorie pentru Știinta Bacau, in prima mansa

publicat 2019-02-06 09:15:11 (Libertatea)
Sferturile de finala ale Cupei CEV la volei feminin: victorie pentru Știinta Bacau, in prima mansa Stiinta Bacau a invins la limita echipa ceha VK UP Olomouc, cu scorul de 3-2 (25-19, 20-25, 25-21, 24-26, 15-8), marti, pe teren propriu, in prima mansa a sferturilor de finala ale Cupei CEV la volei feminin. Stiinta a obtinut o victorie dificila, dupa doua ore si doua minute de joc. Formatia bacauana a avut […] Post-ul Sferturile de finala ale Cupei CEV la volei feminin: victorie pentru Știinta Bacau, in prima mansa apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

DINAMO. Bratu recunoaste ca a gresit TRANSFERURILE si ca a avut probleme de autoritate in VESTIAR

publicat 2018-12-24 18:45:31 (Puterea)
DINAMO. Bratu recunoaste ca a gresit TRANSFERURILE si ca a avut probleme de autoritate in VESTIAR Fostul antrenor din Stefan cel Mare a vorbit dupa ceva luni despre motivele care au dus la indepartarea sa de la Dinamo. Tehnician acum in liga a doua, la Aerostar Bacau, Bratone recunoaste unele greseli pe care le-a facut care au dus, intr-un final, la inlocuirea sa cu Claudiu Niculescu. "Imi asum niste greseli. Stiu ce am gresit. In unele momente am sarit calul, la nivel de autoritate. Mi-am dat seama unde am gresit, trebuia sa gestionez altfel situatia, sa fiu mai echilibrat. Involuntar... ...continuare.