Dragus si Maxim, artizanii revenirii lui Gaziantep in remiza cu Sivaspor

publicat 2024-01-21 15:45:11 (Mediafax)

Dragus si Maxim, artizanii revenirii lui Gaziantep in remiza cu Sivaspor Gazdele au condus cu 2-0 dupa primul sfert de ora, dupa doua penalty-uri transformate de atacantul albanez Rey Manaj. Denis Dragus a dat startul revenirii, in minutul 29, cand a fructificat pasa lui Alexandru Maxim.

Alte stiri de la Mediafax:

Printul Harry va sarbatori a zecea aniversare a Jocurilor Invictus la Londra
Plante halucionogene au fost descoperite sub un vechi teren de joc al mayasilor
Raiffeisen trimite la Viena dividende de 860 mil. lei, adica jumatate din profitul record al anului 2023
Secretarul de stat al SUA va face o vizita in Arabia Saudita
Inca o medalie de aur pentru Romania la Europenele de Canotaj
Noi imagini satelitare arata sute de "paianjeni" negri pe Marte
Premierul italian Giorgia Meloni si-a anuntat candidatura la alegerile europene
Otelul se impune in meciul cu Hermannstadt. Moldovenii, pe primul loc in play-out
Doua medalii de aur pentru Romania, duminica, la Campionatele Europene de canotaj de la Szeged
ZF: 10 banci au disparut din Romania in ultimii 12 ani
O femeie de 101 ani are probleme in achizitionarea biletului de avion din cauza varstei
Coregrafie esuata la PSD? Firea: "In spatele fiecarei femei marete sunt femei marete". In spatele candidatei PSD apar doar barbati. Cum a explicat Firea tricoul