Ruben Fonseca, extrem de fericit dupa ce a marcat primul gol in Superliga: "O sa mi-l amintesc mereu"

publicat 2024-02-23 19:30:05 (Gazeta-Sporturilor)

Ruben Fonseca, extrem de fericit dupa ce a marcat primul gol in Superliga: O sa mi-l amintesc mereu Hermannstadt a invins-o pe FCU Craiova, scor 1-0, in runda #27 din Superliga. Atacantul Ruben Fonseca (23 de ani) a fost extrem de fericit, dupa ce a adus victoria echipei sale.Sibienii au dat lovitura prin golul reusit de Ruben Fonseca in minutul 88 si au luat o optiune serioasa cu privire la sansele de a intra in play-off. Hermannstadt se claseaza pe 6, cu 37 de puncte, in timp ce oltenii ocupa locul 12, cu 30 de puncte. ...

Cine scapa? FCU Craiova - Dinamo, in etapa #5 din play-out. Echipe probabile + cele mai tari cote
Cel mai bun a fost ex-fotbalistul Craiovei! » Ce note au primit Man, Mihaila si Nedelcearu in duelul romanilor din Serie B
CSM Bucuresti - Rapid, superduel in semifinalele Cupei Romaniei. Neagu revine
Cum au sarbatorit fotbalistii Farului victoria contra lui CFR Cluj
Cristi Manea spune lucrurilor pe nume: "Avem nevoie de un antrenor calumea, care sa puna piciorul in prag!"
Louis Munteanu, intrebat direct daca se gandeste la transfer: "Am demonstrat asta!"
FCSB poate sarbatori titlul duminica » Mai are nevoie de DOUA rezultate pentru o performanta istorica
Noul star al Farului are planuri mari: "Vreau in Europa!"
Discurs devastator al lui Camora, dupa umilinta cu Farul: "Nu se poate asa ceva! Ne facem cu totii de rusine!"
Gica Hagi, mai fericit ca niciodata: "Perfect! Eu am o vorba, le-am zis-o si baietilor"
Louis Munteanu, intrebat direct daca se gandeste la transfer » Ce a raspuns atacantul
Adrian Cojocaru, noua inventie a "Regelui" » Supergol cu CFR!
David Popovici, campion si la 400 de metri liber la Nationalele de la Otopeni! » Cel mai bun timp scos in cariera la aceasta proba
Bogdan Andone, critic cu jucatorii dupa ce FC Botosani a fost egalata in prelungiri: "Am facut cadouri. Faulturi fara discernamant"
Cum a putut sa deschida Eugen Trica, antrenorul lui FCU Craiova, conferinta pentru meciul cu Dinamo

© Copyright 2000-2021 iStorm. Toate drepturile rezervate.