CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Cei mai buni cartofi umpluti - doar asa vei dori sa ii pregatesti de acum inainte

publicat 2018-04-10 23:00:14 (Realitatea-TV)
Cei mai buni cartofi umpluti - doar asa vei dori sa ii pregatesti de acum inainte Cartofii, una dintre cele mai versatile, dar si cele mai obisnuite legume, se pot gati in numeroase feluri. De la banalii dar si absolut deliciosii cartofi prajiti, pana la cei copti cu unt si ierburi aromate, cartoful este preferat de foarte multa lume. ...continuare.

Mark Zuckerberg, audiat in Congresul SUA. Co-fondatorul Facebook isi asuma raspunderea pentru problemele create de accesul la datele a peste 87 de milioane de utilizatori

publicat 2018-04-10 23:00:13 (Mediafax)
Mark Zuckerberg, audiat in Congresul SUA. Co-fondatorul Facebook isi asuma raspunderea pentru problemele create de accesul la datele a peste 87 de milioane de utilizatori Miliardarul Mark Zuckerberg, co-fondator si presedintele executiv al Facebook, a depus marturie in fata senatorilor SUA pentru a explica cum a fost posibil ca populara platforma de socializare sa permita unei companii sa aiba acces la datele personale a peste 87 de milioane de utilizatori. ...continuare.

Ultima ora! Unul dintre agresorii ginerelui lui Nicolae Ceausescu a fost eliberat! Motivul...

publicat 2018-04-10 23:00:03 (CanCan)
Mircea Oprean, fostul ginere al sotilor Ceausescu, a primit o veste neplacuta la aproape un an de cand a fost batut cu bestialitate de doi luptatori de kickboxing. CANCAN.ro, site-ul numarul 1 din Romania, a aflat ca magistratii au luat hotararea de a-l elibera pe unul dintre agresori, Ion Paul Sandu. Doua sunt motivele care […] The post Ultima ora! Unul dintre agresorii ginerelui lui Nicolae Ceausescu a fost eliberat! Motivul... appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Schimbare radicala de look pentru Augustin Viziru! Cum arata cu barba si...

publicat 2018-04-10 23:00:03 (CanCan)
Augustin Viziru este unul dintre cei mai ravniti burlaci din Romania. Nu este zi in care sa nu dea autografe admiratorilor, dar mai ales admiratoarelor de toate varstele. Cu totii, insa, vor fi luati prin surprindere acum, pentru ca actorul si-a schimbat radical look-ul. CANCAN.ro, site-ul numarul 1 din Romania, l-a intalnit recent la o […] The post Schimbare radicala de look pentru Augustin Viziru! Cum arata cu barba si... appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Imagini dementiale! Șefii clanului Duduianu l-au "ingropat" in mii de euro pe Salam

publicat 2018-04-10 23:00:03 (CanCan)
Florin Salam s-a impacat cu dusmanii lui chiar in Saptamana Patimilor. Celebrul lautar a cantat, zilele trecute, pentru sefii clanului Duduianu. CANCAN.RO, SITE-UL NR.1 DIN ROMANIA, a intrat in posesia unui video de-a dreptul fabulos. "Regele manelelor" a fost "ingropat" in mii de euro chiar de catre cei cu care a avut conflicte, in urma […] The post Imagini dementiale! Șefii clanului Duduianu l-au "ingropat" in mii de euro pe Salam appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

"Mr. Cash" a scos-o la un pranz prelungit pe fosta "doamna Fratelli"!

publicat 2018-04-10 23:00:03 (CanCan)
Asa tata, asa fiu! Daca Matei Stratan o are alaturi pe una dintre cele mai cunoscute frumuseti de la noi si din lume, Madalina Ghenea, nici tatal lui, multimiliardarulĀ Dan Stratan, nu e mai prejos. Stratan senior este si el inconjurat de femei frumoase, iar CANCAN.ro, site-ul numarul 1 din Romania, l-a intalnit alaturi de o […] The post "Mr. Cash" a scos-o la un pranz prelungit pe fosta "doamna Fratelli"! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Heidi Klum, imagini indecente alaturi de noul iubit! Barbatul care i-a cucerit inima este cu 16 ani mai tanar decat ea

publicat 2018-04-10 23:00:01 (Antena-1)
Heidi Klum, imagini indecente alaturi de noul iubit! Barbatul care i-a cucerit inima este cu 16 ani mai tanar decat ea Are 44 de ani, iubeste un barbat cu 16 ani mai tanar decat ea si se mandreste cu un trup de invidiat. Heidi Klum, caci despre ea este vorba, este indragostita iremediabil de Tom Kaulitz, cantaret in formatia Tokio Hotel, iar de curand au fost surprinsi in ipostaze incendiare. ...continuare.

Mark Zuckerberg isi asuma raspunderea pentru problemele care i-au afectat pe cei peste 87 de milioane de utilizatori, dupa scandalul Cambridge Analytica

publicat 2018-04-10 22:45:33 (Ziarul-Financiar)
Mark Zuckerberg isi asuma raspunderea pentru problemele care i-au afectat pe cei peste 87 de milioane de utilizatori, dupa scandalul Cambridge Analytica Mark Zuckerberg, fondatorul si directorul general al companiei Facebook, si-a asumat raspunderea, in Senatul SUA, pentru problemele care au afectat utilizatorii retelei de socializare online, subliniind ca este anchetat cazul Cambridge Analytica si vor fi luate masuri."Acum a devenit clar ca nu am luat suficiente masuri pentru a evita utilizarea unor instrumente in scop negativ. Ma refer la difuzarile de stiri false, la ingerintele straine in alegeri, la promovarea unor mesaje care instiga la... ...continuare.

Care este strategia Coalitiei PSD-ALDE in cazul in care presedintele nu o va demite pe Kovesi. Dezvaluirile lui Tariceanu

publicat 2018-04-10 22:45:17 (Romania-TV)
Care este strategia Coalitiei PSD-ALDE in cazul in care presedintele nu o va demite pe Kovesi. Dezvaluirile lui Tariceanu E greu ca lucrurile sa fie ignorate, sustine Calin Popescu Tariceanu cu privire la o eventuala revocare a sefei DNA. Seful Senatului a recunoscut ca subiectul nu a fost dezbatut in Coalitie pentru ca se asteapta decizia presedintelui Iohannis in acest caz. De altfel, spune Tariceanu, nu poate anticipa o decizie a presedintelui privind revocarea Laurei Codruta Kovesi. Tariceanu a indicat persoana care trebuie sa faca sesizarea CCR.Ā "Cred ca va ajunge la CCR (n.r.: in cazul refuzului... ...continuare.

Mark Zuckerberg, audiat de Congresul SUA in scandalul Facebook: "A fost o eroare si imi pare rau" LIVE VIDEO

publicat 2018-04-10 22:45:17 (Romania-TV)
Mark Zuckerberg, audiat de Congresul SUA in scandalul Facebook: "A fost o eroare si imi pare rau" LIVE VIDEO MarkĀ Zuckerberg raspunde acum intrebarilor pe care le primeste din partea senatorilor. Mark Zuckerberg, co-fondatorul si directorul general al companiei Facebook, a precizat ca isi asuma raspunderea, in Senatul SUA, pentru problemele care au afectat utilizatorii retelei de socializare online, subliniind ca este anchetat cazul Cambridge Analytica si vor fi luate masuri. Zuckerberg a spus ca a fost o greseala ca nu a verificat daca compania Cambridge Analytica a respectat promisiunea de a nu... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro