Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Gigi Becali: A fost ordin din afara ca sa fiu condamnat

publicat 2018-03-19 12:15:33 (Romania-TV)
Gigi Becali: A fost ordin din afara ca sa fiu condamnat O demonstreaza un document, scrie antena3.ro. Sunt luati in vizor politicieni sau oameni de afaceri romani, care reprezentau, in opinia liderilor europeni, prioritati in combaterea cazurilor de inalta corputie. Citeste si George Becali: Nu am calcat in curtea SRI niciodata. Nu ii cunosc pe Coldea si Kovesi. L-am contactat o data pe Maior Gigi Becali a comentat luni prezenta sa pe aceasta lista neagra. "E clar ca Monica Macovei a dat aceste nume, dar eu stiu ca un judecator de la Inalte Curte,... ...continuare.

Acest ceai este considerat elixirul vietii. Are beneficii uriase pentru organism

publicat 2018-03-19 12:15:32 (Romania-TV)
Acest ceai este considerat elixirul vietii. Are beneficii uriase pentru organism Include-l in alimentatia ta zilnica. Aceasta este o planta medicinala din familia mentei iar frunzele sale au o usoara aroma de lamaie. Planta oate fi utilizata pentru a trata problemele digestive, durerile de cap, durerile de dinti, crampele menstruale, probleme mentale si melancolia. Despre ce planta este vorba vezi AICI. ...continuare.

eMAG. Pana la urma trebuie sa vina si primavara. Reduceri uriase la motosape si motocultivatoare

publicat 2018-03-19 12:15:32 (Realitatea-TV)
eMAG. Pana la urma trebuie sa vina si primavara. Reduceri uriase la motosape si motocultivatoare Lucrarile in gradina vor incepe pana la urma, tocmai de aceea eMAG a pregatit mari reduceri la motosape si motocultivatoare. Nu rata ocazia sa vezi cele mai bune preturi la uneltele de gradina. ...continuare.

Fostul sef al ANAF Gelu Diaconu, la DNA. Audieri bomba in dosarul TELDRUM!

publicat 2018-03-19 12:15:32 (Puterea)
Fostul sef al ANAF Gelu Diaconu, la DNA. Audieri bomba in dosarul TELDRUM! Fostul sef al Agentiei Nationale de Administrare Fiscala (ANAF) Gelu Diaconu s-a prezentat, luni, la Directia Nationala Anticoruptie (DNA). Potrivit unor surse judiciare, el a fost citat pentru a fi audiat in dosarul Tel Drum. Fostul sef al ANAF este un martor gaunos pentru seful PSD Liviu Dragnea, pe care l-a acuzat ca "minte" in legatura cu afirmatii despre implicarea sa in compania Tel Drum. Mai precis cand Liviu Dragnea a negat intr-o emisiune televizata ca ar avea vreo legatura cu Tel... ...continuare.

Ora de vara in Romania. Cand se renunta la aceasta practica

publicat 2018-03-19 12:15:32 (ProTV)
Trecerea la ora de vara este unul dintre cele mai discutate subiecte în ultima perioada, atât la nivel european, cât si în România. ...continuare.

Gopo 2018: Sanda Toma si Ion Marinescu, premiati pentru intreaga activitate

publicat 2018-03-19 12:15:31 (Mediafax)
Gopo 2018: Sanda Toma si Ion Marinescu, premiati pentru intreaga activitate Actrita Sanda Toma si directorul de imagine Ion Marinescu vor fi premiati pentru intreaga activitate la cea de-a 12-a editie a galei Gopo, care va avea loc pe 27 martie, la Teatrul National Bucuresti, potrivit unui comunicat remis MEDIAFAX. ...continuare.

Federer a pierdut dramatic finala de la Indian Wells, dupa ce a ratat trei mingi de meci

publicat 2018-03-19 12:15:31 (Mediafax)
Federer a pierdut dramatic finala de la Indian Wells, dupa ce a ratat trei mingi de meci Juan Martin Del Potro (Argentina, 6 ATP) si-a castigat renumele de nas al lui Roger Federer (Elvetia, 1 ATP), dupa ce l-a invins duminica seara pentru a 7-a oara in cariera pe cel mai mare tenismen din toate timpurile. ...continuare.

Dica l-a pus la punct pe Șumudica. Tehnicianul de la Kayserispor si-a gasit alt "client", pe Devis Mangia

publicat 2018-03-19 12:15:28 (Libertatea)
Dica l-a pus la punct pe Șumudica. Tehnicianul de la Kayserispor si-a gasit alt client, pe Devis Mangia Dica l-a pus la punct pe Șumudica. Tehnicianul de la Kayserispor si-a gasit alt "client", pe Devis Mangia. In fotbalul romanesc nu numai patronii si conducatorii se cearta precum "tatele", ci si antrenorii. Șumudica s-a autopropus la FCSB, iar Dica i-a raspuns. Intre timp, colericul Șumudica si-a gasit alt "client", pe Devis Mangia. Sumudica a analizat, […] Post-ul Dica l-a pus la punct pe Șumudica. Tehnicianul de la Kayserispor si-a gasit alt "client", pe Devis Mangia apare prima... ...continuare.

Zborul MH370 | Un cautator sustine ca a identificat locul in care s-a prabusit avionul si acuza autoritatile de tainuire. Epava ar fi ciuruita de gloante

publicat 2018-03-19 12:15:28 (Libertatea)
Zborul MH370 | Un cautator sustine ca a identificat locul in care s-a prabusit avionul si acuza autoritatile de tainuire. Epava ar fi ciuruita de gloante In urma cu patru ani, zborul MH370 al companiei Malaysia Airlines a disparut deasupra Oceanului Indian, in timpul unei curse de la Kuala Lumpur la Beijing. Un cautator australian de epave sustine ca a identificat locul unde s-ar fi prabusit avionul. Boeingul 777  care avea la bord 239 de oameni a disparut pe 8 martie 2014. […] Post-ul Zborul MH370 | Un cautator sustine ca a identificat locul in care s-a prabusit avionul si acuza autoritatile de tainuire. Epava ar fi ciuruita de... ...continuare.

Presa straina: ,,Ponta isi face partid pe modelul Emmanuel Macron. Daca nu intra la inchisoare"

publicat 2018-03-19 12:15:28 (Libertatea)
Presa straina: ,,Ponta isi face partid pe modelul Emmanuel Macron. Daca nu intra la inchisoare Fostul premier Victor Ponta vrea sa creeze o forta politica pro-europeana, inspirata din partidul ,,En Marche!", cu care Emmanuel Macron a castigat alegerile prezidentiale din Franta, scrie politico.eu. Viitorul sau politic depinde insa si de sentinta pe care o va primi pe marti in dosarul ,,Turceni-Rovinari".  In articolul intitulat ,,Romania En Marche", Politico scrie ca […] Post-ul Presa straina: ,,Ponta isi face partid pe modelul Emmanuel Macron. Daca nu intra la inchisoare" apare... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro