Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




ANM: Temperaturi minime de -4 grade, precipitatii mixte, polei si vant in Capitala

publicat 2018-03-19 08:30:05 (Capital)
ANM: Temperaturi minime de -4 grade, precipitatii mixte, polei si vant in Capitala Vremea va continua sa fie rece in Capitala, in primele trei zile ale acestei saptamani, temperatura minima va fi de minus 4 grade, precipitatiile sub forma de lapovita si ninsoare vor persista, iar vantul va atinge viteze de pana la 45 km/ora, conform prognozei speciale pentru Bucuresti, emise de Administratia Nationala de Meteorologie. ...continuare.

Florin Citu: Rata inflatiei ar putea ajunge la 12%, la finalul lui 2018

publicat 2018-03-19 08:30:05 (Capital)
Florin Citu: Rata inflatiei ar putea ajunge la 12%, la finalul lui 2018 Cu speranta ca le vor creste substantial veniturile, romanii au cheltuit prea mult anul trecut, insa rezultatul a fost doar o crestere economica bazata pe consum, care a sfarsit intr-o rata a inflatiei prea mare, de aproape 5%. ...continuare.

Anca, fosta concurenta la Exatlon, a facut marele anunt. "Locul meu e in…"

publicat 2018-03-19 08:30:05 (CanCan)
Anca Mihailescu a fost eliminata din cadrul concursului Exatlon. A facut parte din echipa "Razboinicilor". Tanara isi doreste, insa, sa revina in cadrul show-ului, insa de data aceasta vrea sa participle alaturi de "Faimosi". „Am tot glumit si am facut mici aluzii pana acum referitor la echipa pe care o sustin, insa chiar am facut […] The post Anca, fosta concurenta la Exatlon, a facut marele anunt. "Locul meu e in…" appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Vladimir Putin, reales cu peste 76% din voturile exprimate

publicat 2018-03-19 08:30:04 (Bursa)
Vladimir Putin, reales cu peste 76% din voturile exprimate Vladimir Putin va conduce Federatia Rusa pentru inca sase ani, dupa ce si-a asigurat o victorie asteptata in alegerile prezidentiale desfasurate ieri, informeaza BBC. ...continuare.

Vremea rea a adus fenomenul de freezing rain in Capitala, provocand probleme in trafic

publicat 2018-03-19 08:30:04 (Antena3)
Vremea rea a adus fenomenul de freezing rain in Capitala, provocand probleme in trafic In Bucuresti apar primele probleme in trafic cauzate de polei. Dupa ce soferii au petrecut minute bune pentru a-si curata masinile acoperite de un strat gros de gheata, acum trebuie sa conduca in conditii ... ...continuare.

Asa ceva nu ai voie sa ratezi! Piesa care face sute de mii de vizualizari pe zi. E nebunie curata!

publicat 2018-03-19 08:30:03 (Antena-1)
Asa ceva nu ai voie sa ratezi! Piesa care face sute de mii de vizualizari pe zi. E nebunie curata! Ne-am obisnuit ca David Guetta, Avicii sau Shakira sa compuna imnuri ale cupelor internationale FIFA, dar onoarea ii revine lui Jason Derulo in 2018. Pop star-ul american ne ofera un sunet global in "Colors" si canta despre unitate si evolutia umana. ...continuare.

Clipe de groaza in timpul unui spectacol de circ! Un acrobat a cazut de la inaltime ametitoare (VIDEO)

publicat 2018-03-19 08:30:03 (Antena-1)
Clipe de groaza in timpul unui spectacol de circ! Un acrobat a cazut de la inaltime ametitoare (VIDEO) Spectatorii au trait adevarate clipe de groaza in timpul unui spectacol Cirque du Soleil, dupa ce in acrobat a cazut de la o inaltime ametitoare si si-a pierdut viata! ...continuare.

Cele 12 zodii inteligente din horoscop. Afla ce proverb ti se potriveste! "Dragostea este precum razboiul: usor de inceput, dar greu de sfarsit!"

publicat 2018-03-19 08:30:03 (Antena-1)
Cele 12 zodii inteligente din horoscop. Afla ce proverb ti se potriveste!  Dragostea este precum razboiul: usor de inceput, dar greu de sfarsit!  In functie de caracterul si personalitatea fiecarei zodii, li se poate atribui o trasatura sau mai multe specifice. Toate acestea pot fi rezumate printr-un proverb.  ...continuare.

ALERTA meteo: cod portocaliu de fenomene PERICULOASE. Anuntul facut de ANM

publicat 2018-03-19 08:30:03 (Antena-1)
ALERTA meteo: cod portocaliu de fenomene PERICULOASE. Anuntul facut de ANM Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis o informare de precipitatii insemnate moderate cantitativ, mai ales sub forma de lapovita si ninsoare, polei, vreme deosebit de rece, valabila pana marti, la ora 21:00, la nivelul intregii tari. ...continuare.

Viitorul climatic sinistru spre care Romania se indrepta ireversibil: ani lungi de seceta, zone uriase desertificate, specii de plante si animale care vor disparea

publicat 2018-03-19 08:30:02 (Adevarul)
Viitorul climatic sinistru spre care Romania se indrepta ireversibil: ani lungi de seceta, zone uriase desertificate, specii de plante si animale care vor disparea Elena Mateescu, directorul Administratiei Nationale de Meteorologie, a prezentat un raport climatologic conform caruia Romania a intrat intr-un proces ireversibil de incalzire extrema din cauza caruia zona intinse ale tarii se vor transforma in desert incepand din urmatorii ani. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro