Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Marti, 20 martie

publicat 2018-03-20 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Marti, 20 martie Nr. 8203 24 de pagini 2,8 lei ...continuare.

Cartea marelui ascultator. REFLEXUL de CULTURA

publicat 2018-03-20 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Cartea marelui ascultator. REFLEXUL de CULTURA Un bun ascultator", se spune despre cite cineva pentru a-i sublinia o anumita, rara calitate umana ce se converteste imediat in deschidere, disponibilitate si empatie. Nu-s multi asa. Exista un talent de ascultator, aproape confundabil cu ceea ce Andrei Plesu numea undeva "talent moral", si daca il ai esti binecuvintat: cultiva-l! Dar cei mai multi dintre noi nu-l avem. ...continuare.

Cronica de instanta. Doi evazionisti au folosit in acte numerele masinilor vazute in trafic

publicat 2018-03-20 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Cronica de instanta. Doi evazionisti au folosit in acte numerele masinilor vazute in trafic Maria Radu si Ilie Mihai - un cuplu de romi din Ilfov condamnat de prima instanta la cate 6 ani de inchisoare pentru un "tun" de milioane de lei din operatiuni "pe naspa" cu fier vechi - asteapta decizia definitiva a Curtii de Apel Bucuresti. ...continuare.

Solidaritatea transatlantica cu Londra anunta un Brexit mai coeziv si reglarea lina a divergentelor in Lumea Occidentala

publicat 2018-03-20 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Solidaritatea transatlantica cu Londra anunta un Brexit mai coeziv si reglarea lina a divergentelor in Lumea Occidentala Atacul cu agent neurotoxic asupra fostului ofiter GRU care a lucrat cu serviciile britanice MI6, Serghei Skripal, a determinat un urias val de solidaritate si coeziune a Occidentului. O asemenea explozie de solidaritate si constientizarea intrarii intr-un razboi rece, care aluneca spre razboi deschis sub diferite forme cu Rusia, face ca si efectele asupra divergentelor din sanul Lumii Occidentale sa se estompeze, in perioada imediat urmatoare. ...continuare.

A MURIT celebrul Andrei Gheorghe. PRIMELE INFORMATII ALE POLITIEI despre deces. Breaking news!

publicat 2018-03-20 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
A MURIT celebrul Andrei Gheorghe. PRIMELE INFORMATII ALE POLITIEI despre deces. Breaking news! Andrei Gheorghe, ziaristul si realizatorul TV, a murit luni seara, la varsta de 56 de ani, decesul fiind confirmat pentru Evenimentul zilei de reprezentantii Inspectoratului de Politie al Judetului Ilfov. ...continuare.

A murit Andrei Gheorghe

publicat 2018-03-20 00:15:05 (Cotidianul)
A murit Andrei Gheorghe Prezentatorul si realizatorul Andrei Gheorghe a decedat. [...] The post A murit Andrei Gheorghe appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

A MURIT ANDREI GHEORGHE. Florin Calinescu este siderat "Am avut destule discutii in contradictoriu"

publicat 2018-03-20 00:15:04 (CanCan)
Moartea fulgeratoare a lui Andrei Gheorghe a socat opinia publica dar si lumea artistica. Bunul sau prieten si coleg Florin Calinescu a fost siderat sa afle, luni seara, trista veste. Florin Calinescu a recunoscut ca nu de putine ori na avut discutii in contradictoriu cu Andrei Gheorghe. BREAKING NEWS! A MURIT CELEBRUL ANDREI GHEORGHE! CUM […] The post A MURIT ANDREI GHEORGHE. Florin Calinescu este siderat "Am avut destule discutii in contradictoriu" appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Activele nete ale SIF-urilor, in scadere cu 1,6%, la 1,86 miliarde euro

publicat 2018-03-20 00:15:04 (Bursa)
Activele nete ale SIF-urilor, in scadere cu 1,6%, la 1,86 miliarde euro ...continuare.

Cum a asteptat Adrian Vasilescu sa-si puna alarma antiefractie pana i-au spart hotii casa

publicat 2018-03-20 00:15:04 (Bursa)
In disputele 'pe persoana fizica', partile isi mai permit sa recunoasca onest cand gresesc. Din greseli invatam, din greseli se pot naste viitoarele decizii inspirate cand esti dispus sa ti le asumi. Cand disputele implica reprezentantii institutiilor e mai greu cu onestitatea, greselile recunoscute pot atrage cereri de asumare a responsabilitatii, asa ca se practica cu succes ascunderea gunoiului sub pres. Am incercat intr-un articol anterior din BURSA sa amintesc de decizia neinspirata a... ...continuare.

Euro s-a apreciat la 4,6650 lei

publicat 2018-03-20 00:15:04 (Bursa)
Euro a crescut, ieri, cu 0,04 bani fata de leu, Banca Nationala a Romaniei (BNR) afisand un curs de referinta de 4,6650 lei/euro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro