Fostul ministru polonez al Justitiei a fugit in SUA cu viza de la Trump si s-a facut comentator TV. Ce acuzatii il vizeaza
publicat 2026-05-11 10:45:23 (Mediafax)
Zbigniew Ziobro, fost ministru polonez al justitiei, ar fi fugit in SUA dupa ce a parasit Ungaria, unde i s-a acordat azil de catre Viktor Orbn in 2025. El este cautat in Polonia pentru presupusa deturnare de fonduri publice si utilizare a programelor spion PEGASus. Ziobro neaga acuzatiile, numind ancheta "motivata politic".
...continuare.
EMAG
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
pegas
icosa
arba
!mí
nuclea
marine
prag
catel
chang
le isr
si fi
jonath
i umor
roma v
conducãtorul
simulare evaluarea nationala
rinder
arson
renault 5
the under
honor l
crand
dupa ce a fost prins beat
modul ai
sefia psd
pixu
ochi pentru ochi
sending
kasta
foto de
alicia
si it
raport
papuc
mod de lucru
kuch
firme ro
orasul dej
town
lupta
lberto
faina
efectele secetei
unilever
moda catalin botezatu
jair
blak
sistare
post alexandra
ago de
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
