Peter Magyar a numit trei purtatoare de cuvant la Guvernul Ungariei. Vanda Sondi, Eva Magyar si Anita KOBOl sunt foste jurnaliste

publicat 2026-05-12 21:30:04 (Antena3)
Prim-ministrul ungar Peter Magyar, care a preluat functia pe 9 mai, a numit trei purtatori de cuvant la Guvern. Biroul de presa al Guvernului le include acum pe fostele prezentatoare TV si jurnaliste Vanda Sondi, Eva Magyar si Anita KOBOl. ...continuare.
EMAG


© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.