Peter Magyar a numit trei purtatoare de cuvant la Guvernul Ungariei. Vanda Sondi, Eva Magyar si Anita KOBOl sunt foste jurnaliste
publicat 2026-05-12 21:30:04 (Antena3)
Prim-ministrul ungar Peter Magyar, care a preluat functia pe 9 mai, a numit trei purtatori de cuvant la Guvern. Biroul de presa al Guvernului le include acum pe fostele prezentatoare TV si jurnaliste Vanda Sondi, Eva Magyar si Anita KOBOl.
...continuare.
EMAG
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
atacul
kobo
astfel
e timpul
nibiru
trenduri
media
zodi
mansarda
dela
cart
silvania
mere
dunas
esir
incercare
muri
soferi
muniz
suplimenta
aras
de mi
felix
ince
care
nelu
impact
loto 6 din 49
un de
si ce
cum a
le chef
iohannis
dosar
resit
scula
operat
marez
lutu
cora
post
maxim
prio
cres
stre
redin
omer
hristos
azota
pùe
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
