Unui sofer de 62 de ani, care a circulat pe contrasens pe autostrada A1, intre Deva si Sebes, i s-a facut rau dupa ce a primit amenda de la politisti
publicat 2026-05-27 14:30:25 (Libertatea)
Un barbat de 62 de ani din Sebes a fost amendat cu 4.050 de lei si a ramas fara permis pentru 120 de zile dupa ce a fost surprins circuland pe contrasens pe Autostrada A1, pe directia Deva-Sebes, potrivit ALBA24. Incidentul a avut loc marti, 26 mai, in jurul orei 14:15. Potrivit IPJ Alba, politistii […]
...continuare.
EMAG
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
iunile
criminal
specialist
alba24
trezorerie
curat
avantaje
scoli internat
seoul
industria
anna lesko
vegetarian
marc i
odorhei
sk ii
mihaela bilic
caini fara stapan
elle
realitatea
e era
mas 9
magazinul
ilie oana
leidos
migratii
bundesliga
jefuita
oana
deces
horoscop d
sorin
restantele salariale
milla
temperaturi
ul sol
el merca
vremea de azi
es: mi
aegon
fenic
agenda no
gula
baril
ceau
taca
chor
mari romani
dema
april
estimated
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
