Articole

Stiri locale

Carlos Sainz, cel mai rapid pilot in ziua secunda a testelor din Bahrain

publicat 2024-02-22 20:00:11 (OnlineSport)
Carlos Sainz, cel mai rapid pilot in ziua secunda a testelor din Bahrain Ferrari a ridicat manusa aruncata de Red Bull Racing în prima zi si a coborât la sub un minut si 30 de secunde pe turul de circuit în Sakhir. ...continuare.

Reactia tricolorelor dupa infrangerea cu Japonia: "Am simtit ca puteam mai mult" (Video)

publicat 2024-02-22 19:15:25 (OnlineSport)
Reactia tricolorelor dupa infrangerea cu Japonia: Am simtit ca puteam mai mult (Video) Echipa feminina de tenis de masa a României s-a oprit în sferturile de finala ale Campionatului mondial din Coreea de Sud. ...continuare.

Weekend-ul incepe in forta pe Betano, cu o cota de peste 80 pe trei meciuri in Modul Bet Builder

publicat 2024-02-22 17:15:09 (OnlineSport)
Weekend-ul incepe in forta pe Betano, cu o cota de peste 80 pe trei meciuri in Modul Bet Builder Trei meciuri tin capul de afis în oferta de vineri, 23 februarie, când vine vorba de sportul rege pe Betano. CFR Cluj primeste în Gruia replica lui Dinamo în Liga 1, într-un un meci special pentru Adrian Mutu, fost jucator la formatia din Stefan cel Mare. Leverkusen, liderul la zi din Bundesliga, are prima sansa la victorie în disputa cu Mainz, o echipa din subsolul clasamentului. Revelatia din Serie A, Bologna, nu-si permite vreun pas gresit cu Verona... ...continuare.

Sorana Cirstea in semifinale la Dubai dupa o revenire de senzatie: "Nu ma gandeam ca voi castiga"

publicat 2024-02-22 16:00:26 (OnlineSport)
Sorana Cirstea in semifinale la Dubai dupa o revenire de senzatie: Nu ma gandeam ca voi castiga Jucatoarea Sorana Cîrstea a întors spectaculos scorul în meciul cu Marketa Vondrousova din Cehia, joi, în sferturile turneului WTA 1000 de la Dubai. ...continuare.

FCU 1948 a anuntat despartirea de Asamoah

publicat 2024-02-22 14:30:22 (OnlineSport)
FCU 1948 a anuntat despartirea de Asamoah Mijlocasul Samuel Asamoah si-a reziliat contractul cu echipa FCU 1948, a anuntat clubul din Banie pe site-ul oficial. ...continuare.

LIVE Romania - Japonia in sferturile Campionatului Mondial

LIVE Romania - Japonia in sferturile Campionatului Mondial Echipa feminina de tenis de masa a României înfrunta Japonia, joi, de la ora 14:00, în sferturile de finala la Campionatul Mondial de la Busan, Coreea de Sud. ...continuare.

Inter Miami a debutat cu victorie in noul sezon din MLS. Messi a dat o pasa de gol

publicat 2024-02-22 14:00:19 (OnlineSport)
Inter Miami a debutat cu victorie in noul sezon din MLS. Messi a dat o pasa de gol Echipa Inter Miami a învins pe Real Salt Lake, miercuri noapte, în primul meci al sezonului din Major League Socces (MLS). ...continuare.

Dani Alves, condamnat la inchisoare cu executare

Dani Alves, condamnat la inchisoare cu executare Fostul jucator de fotbal Dani Alves a fost gasit vinovat pentru viol si condamnat de un tribunal din Barcelona la patru ani si jumatate de închisoare. ...continuare.

Barcelona rateaza victoria pe terenul lui Napoli la ultima faza

publicat 2024-02-22 02:30:10 (OnlineSport)
Barcelona rateaza victoria pe terenul lui Napoli la ultima faza Echipele Napoli si FC Barcelona au remizat, scor 1-1, în mansa tur a optimilor de finala din Liga Campionilor. ...continuare.

Agentul lui Radu Dragusin explica situatia romanului de la Tottenham

publicat 2024-02-21 20:15:17 (OnlineSport)
Agentul lui Radu Dragusin explica situatia romanului de la Tottenham Transferat cu mare pompa la Tottenham în debutul anului, fundasul Radu Dragusin a bifat doar câteva minute si înca asteapta sa debuteze ca titular. Radu Dragusin a fost prezentat oficial la Tottenham: ”E un vis sa joc pentru o astfel de echipa” ...continuare.

© Copyright 2000-2021 iStorm. Toate drepturile rezervate.