CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Douazeci de persoane BLOCATE in doua telecabine la Balea Lac

publicat 2018-04-10 20:00:12 (Puterea)
Douazeci de persoane BLOCATE in doua telecabine la Balea Lac Echipaje de salvamontisti intervin la aceasta ora pentru evacuarea de la inaltime a 20 de persoane, din care trei copii, care se afla in doua telecabine blocate pe cablu marti seara la Balea Lac, in locuri diferite, a anuntat Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta (ISU) Sibiu. Din fericire, nu este nimeni ranit. Daca este nevoie, vor interveni si echipe de alpinisti, potrivit sursei citate. Nu este prima data cand sunt probleme cu transportul pe cablu, cu telecabina, la Balea. De aici s-au... ...continuare.

Ce antrenor de TOP i s-a alaturat Ionut LUPESCU in lupta pentru sefia FRF

publicat 2018-04-10 20:00:12 (Puterea)
Ce antrenor de TOP i s-a alaturat Ionut LUPESCU in lupta pentru sefia FRF Un alt antrenor de top a anuntat ca il sustine pe Ionut Lupescu in lupta pentru sefia Federatiei Romane de Fotbal (FRF). E vorba despre Ioan Andone, cel care considera ca atuurile lui Lupescu sunt experienta dobandita ca oficial al UEFA, precum si proiectele pe care le propune pentru dezvoltarea fotbalului romanesc. ''Il sustin pe Ionut Lupescu pentru ca are toate calitatile pentru a fi un lider al Federatiei Romane de Fotbal. Ultimii ani de cariera i-a avut la UEFA, unde a avut multe de... ...continuare.

Mesajul trimis de Facebook utilizatorilor cu date furate. Cum poti verifica daca esti afectat

publicat 2018-04-10 20:00:12 (ProTV)
Facebook a lansat un nou tool prin care utilizatorii pot verifica daca datele lor au fost colectate în scandalul Cambridge Analytica. ...continuare.

Liga amatorilor! Ce s-a intamplat la meciul Stelei de azi: "Asa e la noi, in Liga a 4-a, nu raspund jucatorii la telefon"

publicat 2018-04-10 20:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
Liga amatorilor! Ce s-a intamplat la meciul Stelei de azi: Asa e la noi, in Liga a 4-a, nu raspund jucatorii la telefon CSA Steaua s-a distrat cu AS Termo într-un meci restanta din etapa cu numarul 19 din Liga a 4-a, scor 9-0. Acesta e ultimul meci al ros-albastrilor înaintea duelului cu Academia Rapid de sâmbata. Mihai Olaru (2), Alin Predescu (2), Catalin Mirea (4) si Adrian Vîlcea sunt marcatorii Stelei din acest meci. Acest meci era restanta din etapa cu numarul 19, amânata din cauza vremii nefavorabile. ... ...continuare.

Bobby Paunescu: De ce ne-am retras cererea de insolventa pentru Studiourile Buftea

publicat 2018-04-10 20:00:02 (CanCan)
Bobby Paunescu a retras cererea de insolventa pentru Bucharest Film Studios, fostele Studiouri Mediapro de la Buftea. Omul de afaceri a explicat intr-un interviu pentru paginademedia.ro care au fost motivele care au stat la luarea acestei decizii. „Ne-am retras cererea de insolventa saptamana trecuta. Joi (5 aprilie 2018 n. red) am solicitat judecatorului retragerea, iar […] The post Bobby Paunescu: De ce ne-am retras cererea de insolventa pentru Studiourile Buftea appeared first... ...continuare.

Oana Zavoranu a picat din spatiu direct la Politie. "Ce-i asta, masca de sudura?!" | VIDEO

publicat 2018-04-10 20:00:02 (CanCan)
Oana Zavoranu a venit la razboi ca picata direct de pe nava spatiala din Star Trek. Citata la politie in celebrul dosar al furtului din casa lui Pepe, Oana Zavoranu si-a facut aparitia cu pieptul inainte si cu o pereche de ochelari masca, lasandu-i masca pana si pe anchetatori. Aproape 500 de euro a costat-o […] The post Oana Zavoranu a picat din spatiu direct la Politie. "Ce-i asta, masca de sudura?!" | VIDEO appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Trei cutremure in Marea Neagra, in ultima saptamana. Radu Tudor face un apel la autoritati

publicat 2018-04-10 20:00:02 (Antena3)
Trei cutremure in Marea Neagra, in ultima saptamana. Radu Tudor face un apel la autoritati In ultima saptamana, trei cutremure au avut loc in Marea Neagra. Primele doua au avut loc pe 4 aprilie, cu o magnitudine nu mai mare de 2,3, iar ultimul a avut loc astazi iar magnitudinea a fost de... ...continuare.

Moarte suspecta in Cluj-Napoca. Un doctorand in matematica, gasit fara suflare in casa, la doar cateva zile dupa ce s-a intors in Romania

publicat 2018-04-10 20:00:02 (Antena3)
Moarte suspecta in Cluj-Napoca. Un doctorand in matematica, gasit fara suflare in casa, la doar cateva zile dupa ce s-a intors in Romania Un tanar italian de 29 de ani, doctorand in matematica, a venit in Romania pentru a participa la un concurs important, insa a fost gasit fara suflare in apartamentul pe care il inchiriase in... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro