Articole

Stiri locale

Petrolul - CFR Cluj (LIVE, 17:00)

publicat 2024-02-03 13:30:16 (OnlineSport)
Petrolul - CFR Cluj (LIVE, 17:00) Urmariti live text în aceasta pagina meciul Petrolul Ploiesti - CFR Cluj din etapa a 24-a. ...continuare.

FCU 1948 - Dinamo 2-1. "Cainii" ajung pe ultimul loc

publicat 2024-02-02 22:15:10 (OnlineSport)
FCU 1948 - Dinamo 2-1. Cainii ajung pe ultimul loc Echipa FCU 1948 a transat disputa de pe teren propriu cu Dinamo, scor 2-1 (1-0), vineri seara, în etapa a 24-a din Liga 1. Asa am trait FCU 1948 - Dinamo ...continuare.

Son Heung-Min intoarce soarta calificarii in meciul cu Australia din sferturile Cupei Asiei

publicat 2024-02-02 21:30:11 (OnlineSport)
Son Heung-Min intoarce soarta calificarii in meciul cu Australia din sferturile Cupei Asiei Sud-coreeanul Son Heung-Min a obtinut o lovitura de la 11 metri si apoi a marcat golul calificarii în semifinale în confruntarea cu Australia, echipa care avea 1-0 în minutul 90. Un autogol a decis prima echipa calificata în semifinalele Cupei Asiei   ...continuare.

Marius Copil il infrunta pe Stefanos Tsitsipas in primul meci al confruntarii Grecia - Romania din Cupa Davis

publicat 2024-02-02 19:15:13 (OnlineSport)
Marius Copil il infrunta pe Stefanos Tsitsipas in primul meci al confruntarii Grecia - Romania din Cupa Davis Vineri a avut loc la Atena tragerea la sorti a duelului din barajul de mentinere în Grupa I Mondiala a Cupei Davis dintre Grecia si România. ...continuare.

Ce salariu va incasa Lewis Hamilton de la Ferrari

Ce salariu va incasa Lewis Hamilton de la Ferrari Presa italiana a dezvaluit salariul pe care îl va primi pilotul britanic Lewis Hamilton de la Scuderia Ferrari, echipa pentru care va pilota din 2025. E oficial: Lewis Hamilton la Ferrari ...continuare.

Un autogol a decis prima echipa calificata in semifinalele Cupei Asiei

Un autogol a decis prima echipa calificata in semifinalele Cupei Asiei Vineri dupa-amiaza s-a disputat primul dintre sferturile de finala la Cupa Asiei, competitie gazduita de Qatar. ...continuare.

Ionut Radu a ratat fereastra de transferuri si ramane blocat la Bournemouth

Ionut Radu a ratat fereastra de transferuri si ramane blocat la Bournemouth Portarul Ionut Radu nu a reusit sa-si gaseasca o echipa în perioada de transferuri care s-a încheiat la 1 februarie. ...continuare.

FC Botosani intoarce scorul cu Poli Iasi in derby-ul Moldovei si obtine victoria in minutul 90+2. Avem o noua "lanterna rosie" in clasament!!!

FC Botosani intoarce scorul cu Poli Iasi in derby-ul Moldovei si obtine victoria in minutul 90+2. Avem o noua lanterna rosie in clasament!!! Pentru doar a treia oara în actualul sezon de Liga 1 echipa FC Botosani a iesit învingatoare de pe teren. Cum arata clasamentul actualizat dupa acest meci, FC Botosani predând ultimul loc. ...continuare.

Timisoara va avea un stadion nou. Anuntul oficial din partea autoritatilor locale

publicat 2024-02-02 14:30:10 (OnlineSport)
Timisoara va avea un stadion nou. Anuntul oficial din partea autoritatilor locale Fara echipa în prima liga, Timisoara va avea un stadion nou în viitorul apropiat. ...continuare.

FCU 1948 - Dinamo (LIVE, 20:00)

publicat 2024-02-02 14:15:29 (OnlineSport)
FCU 1948 - Dinamo (LIVE, 20:00) Urmariti live text în aceasta pagina, vineri, de la ora 20:00, meciul FCU 1948 - Dinamo, partida din etapa a 24-a în Liga 1. ...continuare.

© Copyright 2000-2021 iStorm. Toate drepturile rezervate.