EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Vlad Gherman, dezvaluiri din culisele serialului "Fructul oprit"

publicat 2019-02-25 11:00:13 (Libertatea)
Vlad Gherman, dezvaluiri din culisele serialului Fructul oprit Vlad Gherman, unul dintre protagonistii serialului "Fructul oprit", marturiseste ca in spatele secventelor pe care trebuie sa le interpreteze pentru productia difuzata la Antena 1 sta o documentare riguroasa. ""<Fructul oprit>" difera de orice am facut pana acum. Suntem bucurosi sa interpretam doua personaje care trec prin situatii prin care noi, Criss si cu mine, […] Post-ul Vlad Gherman, dezvaluiri din culisele serialului "Fructul oprit" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Detalii in cazul asasinatului din Vrancea: Barbatul ucis avea in masina zeci de mii de euro si lire sterline

publicat 2019-02-25 11:00:13 (Libertatea)
Detalii in cazul asasinatului din Vrancea: Barbatul ucis avea in masina zeci de mii de euro si lire sterline Politistii nu au inca niciun suspect in cazul asasinatului din Vrancea, care a avut loc in urma cu trei zile. Autoritatile inca incearca sa afle cu exactitate ce s-a intamplat. Asasinatul pare sa fie o reglare de conturi in stil mafiot, dar poate fi si un jaf esuat, avand in vedere ca in masina victimei […] Post-ul Detalii in cazul asasinatului din Vrancea: Barbatul ucis avea in masina zeci de mii de euro si lire sterline apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Bundesliga 2019, etapa a 23-a. Victorii chinuite pentru Dortmund si pentru Bayern. Rezultate

publicat 2019-02-25 10:45:28 (Libertatea)
Bundesliga 2019, etapa a 23-a. Victorii chinuite pentru Dortmund si pentru Bayern. Rezultate Dupa trei remize consecutive, Borussia Dortmund a castigat in etapa a 23-a din Bundesliga si se mentine pe primul loc, la trei puncte de rivala Bayern Munchen. Duminica Hannover 0-3 Eintracht Frankfurt Dortmund 3-2 Bayer Leverkusen Sambata Monchengladbach 0-3 Wolfsburg Bayern 1-0 Hertha Berlin Freiburg 5-1 Augsburg Mainz 3-0 Schalke Dusseldorf 2-1 Nurnberg Vineri Werder […] Post-ul Bundesliga 2019, etapa a 23-a. Victorii chinuite pentru Dortmund si pentru Bayern. Rezultate apare prima... ...continuare.

Andreea Antonescu, declaratie neasteptata despre casnicia ei. "Am simtit fluturi in stomac cand m-am despartit de Traian"

publicat 2019-02-25 10:45:28 (Libertatea)
Andreea Antonescu, declaratie neasteptata despre casnicia ei. Am simtit fluturi in stomac cand m-am despartit de Traian Andreea Antonescu si Traian formeaza un cuplu de 14 ani si au impreuna o fetita superba. Chiar daca sunt nevoiti sa stea mai mult despartiti, din cauza afacerilor pe care Traian le are peste hotare, cei doi se iubesc la fel de mult si au grija de casnicia lor. "Ultima oara am simtit fluturi in […] Post-ul Andreea Antonescu, declaratie neasteptata despre casnicia ei. "Am simtit fluturi in stomac cand m-am despartit de Traian" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Margherita de la Clejani a fost internata in spital, dupa ce a facut infectie la rinichi. Artista a parasit Asia Express

publicat 2019-02-25 10:30:14 (Libertatea)
Margherita de la Clejani a fost internata in spital, dupa ce a facut infectie la rinichi. Artista a parasit Asia Express Margherita de la Clejani si Iuliana Luciu au fost nevoite sa paraseasca Asia Express, dupa ce artista s-a simtit foarte rau si a fost internata in spital. Medicii au descoperit ca a facut infectie la rinichi, asa ca a fost trimisa de urgenta in Romania. Margherita de la Clejani a fost diagnosticata cu infectie la […] Post-ul Margherita de la Clejani a fost internata in spital, dupa ce a facut infectie la rinichi. Artista a parasit Asia Express apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Antonia, Alex Velea si nea Marin fac spectacol in cadrul emisiunii lui Dan Negru

publicat 2019-02-25 10:30:14 (Libertatea)
Antonia, Alex Velea si nea Marin fac spectacol in cadrul emisiunii lui Dan Negru Joi, 28 februarie, de la ora 20.00, in prima editie a show-ului "Scena misterelor", la Antena 1, Antonia, Alex Velea, nea Marin Barbu, Sorana Mohamad si Liviu Teodorescu vor trebui sa ghiceasca, alaturi de vedetele permanente - Pepe, Diana Munteanu, Rona Hartner, Dorian Popa si Cosmin Selesi , cine sunt personalitatile din spatele mastilor care […] Post-ul Antonia, Alex Velea si nea Marin fac spectacol in cadrul emisiunii lui Dan Negru apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Oana Zavoranu s-a destainuit fanilor. "Trebuie sa iau o decizie importanta"

publicat 2019-02-25 10:30:14 (Libertatea)
Oana Zavoranu s-a destainuit fanilor. Trebuie sa iau o decizie importanta Oana Zavoranu si-a deschis sufletul in fata fanilor si a postat un mesaj in care le-a marturisit acestora ca zilele acestea va fi nevoita sa ia o decizie importanta pentru familia ei, dar si pentru ea. "Intotdeauna inainte de inceperea unei saptamani imi stabilesc niste prioritati si cred cu tarie ca o sa fie asa […] Post-ul Oana Zavoranu s-a destainuit fanilor. "Trebuie sa iau o decizie importanta" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

INTERVIU/ Primarul sectorului 3, Robert Negoita, arunca bomba: A«In 2020 nu mai candidez nicaieri!A»

publicat 2019-02-25 10:15:16 (Libertatea)
INTERVIU/ Primarul sectorului 3, Robert Negoita, arunca bomba:  A«In 2020 nu mai candidez nicaieri!A» Edilul a dezvaluit care e modelul care l-a inspirat in administrarea sectorului : orasul Tokio! In perioada ramasa din actualul mandat, vrea sa aiba rolul de "educator". Sustine ca se lupta cu "mafia retrocedarilor" pentru parcela de 12 hectare din Parcul IOR, pe care vrea sa o transforme in spatiu verde. "Ii era jena" de […] Post-ul INTERVIU/ Primarul sectorului 3, Robert Negoita, arunca bomba: A«In 2020 nu mai candidez nicaieri!A» apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

League 1 2019, etapa a 26-a. PSG, 17 puncte avans in fruntea ierarhiei. Și-au revenit monegascii. Rezultate

publicat 2019-02-25 10:15:16 (Libertatea)
League 1 2019, etapa a 26-a. PSG, 17 puncte avans in fruntea ierarhiei. Și-au revenit monegascii. Rezultate PSG, campioana en titre a Frantei si liderul la zi in clasament, a trecut cu un sec 3-0 sambata seara, pe teren propriu, de Nimes, in etapa a 26-a din Ligue 1 2019. Christopher Nkunku a deschis scorul in minutul 40, pentru ca vedeta Kylian Mbappe sa reuseasca alte doua goluri pentru parizieni in mitanul […] Post-ul League 1 2019, etapa a 26-a. PSG, 17 puncte avans in fruntea ierarhiei. Și-au revenit monegascii. Rezultate apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

La Liga 2019, etapa a 25-a. Real se chinuie: victorie la Levante din doua penalty-uri. Barcelona zburda. Rezultate

publicat 2019-02-25 10:15:16 (Libertatea)
La Liga 2019, etapa a 25-a. Real se chinuie: victorie la Levante din doua penalty-uri. Barcelona zburda. Rezultate Real Madrid a castigat cu mari emotii meciul din deplasarea de la Levante, scor 2-1, intr-un meci disputat in etapa a 25-a din La Liga. Oaspetii si-au asigurat victoria datorita transformarii a doua penalty-uri. Primul a fost marcat de Benzema in finalul primei reprize. Dupa o ora de joc, Roger a egalat, insa Bale a […] Post-ul La Liga 2019, etapa a 25-a. Real se chinuie: victorie la Levante din doua penalty-uri. Barcelona zburda. Rezultate apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro | Oferte GearBest.com