Prima impresie a lui Niculescu dupa preluarea lui Dinamo: "Obiectivul e realizabil"

publicat 2018-09-23 23:15:12 (OnlineSport)
Claudiu Niculescu a fost instalat duminica seara in postul de antrenor principal la Dinamo, dupa ce la orele pranzului conducerea clubului din Stefan cel Mare a reziliat contractul cu Florin Bratu. ...continuare.

Dragnea, despre amnistie: Nu consider ca e un act de clementa, ci de dreptate

Presedintele PSD Liviu Dragnea spune ca este nevoie de amnistie, sub forma de ordonanta sau lege, iar actul nu il considera act de clementa, ci de dreptate pentru toti cei care au fost victime ale abuzurilor. ...continuare.

Claudiu Niculescu, noul antrenor de la Dinamo. "Cainii rosii" au luat de bun ce a aruncat Voluntari

publicat 2018-09-23 23:15:10 (Libertatea)
Claudiu Niculescu, noul antrenor de la Dinamo. "Cainii rosii" au luat de bun ce a aruncat Voluntari. Claudiu Niculescu, 42 de ani, liber de contract dupa ce a fost dat afara de la Voluntari, pentru a-i face loc lui Adi Mutu, a semnat, duminica seara, contractul cu gruparea "ros-albilor", informeaza site-ul oficial al gruparii din […] Post-ul Claudiu Niculescu, noul antrenor de la Dinamo. "Cainii rosii" au luat de bun ce a aruncat Voluntari apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Adela va sfatuieste in sex si iubire. „Baiatul meu s-a inhaitat cu o femeie cu 7 ani mai mare decat el, de care s-a indragostit pana peste cap”

publicat 2018-09-23 23:15:09 (Libertatea)
De cand lumea si pamantul, sexul si, mai ales, iubirea genereaza batai de cap si incurcaturi, caci mintea nu se pune cu inima sau cu instinctele primare. In cea mai mare parte a situatiilor create, un sfat sau simpla rostire a problemei pot aduce rezolvari. Pentru asta exista Adela, gata sa te asculte si sa […] Post-ul Adela va sfatuieste in sex si iubire. „Baiatul meu s-a inhaitat cu o femeie cu 7 ani mai mare decat el, de care s-a indragostit pana peste cap” apare prima... ...continuare.

Spectacol total! Ludogoret rastoarna tabela, cu Moti si Mahlangu printre marcatori » Sud-africanul a impresionat la debut

publicat 2018-09-23 23:15:08 (Gazeta-Sporturilor)
Ludogoret a obtinut o victorie dramatica în meciul jucat în aceasta seara pe terenul lui Botev Plovdiv, scor 3-2. Echipa românilor Moti, Keseru si Grigore a avut un start de cosmar, iar în minutul 14 era condusa cu 0-2, dupa reusitele lui Yusein si Nedelev. Tonul revenirii a fost dat de Cosmin Moti, care a înscris din penalty în minutul 58. ... ...continuare.

BARCELONA - GIRONA // FOTO + VIDEO Pique egaleaza in minutul 63 » Catalanii joaca in inferioritate

Barcelona o înfrunta de la aceasta ora pe teren propriu pe Girona, într-o partida din etapa a 5-a din La Liga. Duelul poate fi urmarit în format liveTEXT&FOTO&VIDEO pe GSP.ro si în direct la TV Digi Sport 2 si TV Telekom Sport 2. ... ...continuare.

Ce i-a strigat Becali lui Alexa in minutul 80 al meciului » Patronul FCSB a ras de antrenorul Dunarii

În ultimele minute ale partidei de la Voluntari dintre FCSB si Dunarea Calarasi a avut loc un moment mai putin întâlnit pe stadioanele de fotbal. La scorul de 2-0 pentru ros-albastri, Gigi Becali, din loja, a intrat în dialog cu antrenorul Dan Alexa, aflat pe banca Dunarii. Patronul FCSB a explicat amuzat la finalul meciului ce i-a transmis lui Alexa. ... ...continuare.

Dan Alexa, multumit de jocul Dunarii: "I-am pus probleme Stelei"

Dan Alexa, antrenorul Dunarii Calarasi, s-a aratat multumit de jocul echipei sale în partida pierduta cu FCSB, scor 0-2. "Am facut un joc bun. Am avut multe situatii, i-am pus probleme Stelei în multe situatii. Am ratat la 0-0, la 0-1. Am luat doua goluri pe greseli personale. Sunt suparat pentru rezultat. Mi-am dorit mult sa nu pierdem. Felicit jucatorii pentru atitudine si pentru joc. Eram într-un moment bun, dar am facut greseli nepermise. ... ...continuare.

MIZELE externe de care se teme Liviu Dragnea. "Este o ofensiva foarte mare a popularilor europeni, este si ofensiva generata in Parlamentul European"

publicat 2018-09-23 23:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Presedintele PSD, Liviu Dragnea, a afirmat duminica seara ca formatiunea politica pe care o conduce este tinta unor atacuri conspirative nationale si chiar internationale. Potrivit lu Liviu Dragnea, presedintele Klaus Iohannis nu doreste ca presedintia semestriala a UE sa fie gestionata de actualul premier, Viorica Dancila. De asemenea, Liviu Dragnea este convins ca partidele europene de dreapta ataca partidele puternice de stanga, asa cum este PSD ...continuare.

Dragnea anunta JIHADUL in Guvern! Ultimele DETALII despre REMANIERI: "Va fi o discutie care nu stiu daca va dura OPT ORE"

publicat 2018-09-23 23:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Liviu Dragnea a facut referire la o eventuala remaniere in Guvern. Șeful PSD a precizat, duminica seara, la Antena 3 ca premierul Viorica Dancila va veni cu un set de propuneri, in legatura cu ministrii care ar trebui sa paraseasca Guvernul. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 12159 12160 Pag. urmatoare »