Articole

Stiri locale

Stirea cautata nu mai exista in baza noastra de date.

Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 10405 10406 Pag. urm. »

Lazio - Atalanta 3-3 // VIDEO Meci splendid in Serie A! Echipa lui Ștefan Radu a revenit fabulos, dupa ce in minutul 37 era condusa cu 0-3

publicat 2019-10-19 22:45:06 (Gazeta-Sporturilor)
Lazio si Atalanta au oferit un meci splendid, incheiat 3-3, in etapa a 8-a din Serie A. Ștefan Radu (32 de ani) a fost pe teren 79 de minute.   Desfasurarea scorului e cea care surprinde: oaspetii conduceau pe "Olimpico" cu 3-0 dupa primele 37 de minute, prin golurile reusite de Muriel ('23, '28) si Gomez ('37).  Ce a urmat dupa pauza i-a extaziat pe fanii lui Lazio. ... ...continuare.

O mama si-a alaptat copilul in pat, apoi a adormit! Cand s-a trezit a trait un soc urias! "Copilasul meu..."

publicat 2019-10-19 22:45:01 (Antena-1)
Numeroase femei din intreaga lume au obiceiul de-a alapta noaptea, direct in pat. E mai simplu sa te apleci putin peste  bebelus si, dintr-o pozitie perfect comoda, sa hranesti pe cel mic. Totusi, o femeie de 30 de ani a trait un adevarat soc atunci cand si-a gasit copilul mort, langa ea! ...continuare.

CFR Cluj isi consolideaza primul loc dupa 2-0 cu Universitatea Craiova

publicat 2019-10-19 22:30:16 (OnlineSport)
CFR Cluj isi consolideaza primul loc dupa 2-0 cu Universitatea Craiova Liderul CFR Cluj si-a aratat clasa in meciul de pe teren propriu disputat contra celor de la Universitatea Craiova, in etapa a 13-a din Liga 1, ultima a turului in sezonul regular. ...continuare.

Ianis Hagi s-a accidentat in meciul echipei sale, Genk, si a fost scos de pe teren in a doua repriza

publicat 2019-10-19 22:30:16 (Mediafax)
Ianis Hagi s-a accidentat in meciul echipei sale, Genk, si a fost scos de pe teren in a doua repriza Decarul echipei nationale a Romaniei, Ianis Hagi, s-a accidentat in meciul formatiei sale, Genk, in fata gruparii Standard Liege, in ultima etapa din campionatul Belgiei. ...continuare.

Horoscop 20 octombrie 2019. Balantele isi recapata linistea

publicat 2019-10-19 22:30:12 (Libertatea)
Horoscop 20 octombrie 2019. Balantele isi recapata linistea Horoscop 20 octombrie 2019. Citeste previziunile pentru toate zodiile: Horoscop 20 octombrie 2019 - Berbec: Ai ocazia sa iti pui ordine in ganduri si sa renunti la dorintele care ti-au facut mult rau in ultima perioada. Numai de tine depinde sa si repari raul trait, atat cat este posibil. Horoscop 20 octombrie 2019 - Taur: […] Post-ul Horoscop 20 octombrie 2019. Balantele isi recapata linistea apare prima data in Libertatea. ...continuare.

Laurentiu Reghecampf, umilit in Emiratele Arabe Unite » Formatia lui e pe ultimul loc

publicat 2019-10-19 22:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
Laurentiu Reghecampf, umilit in Emiratele Arabe Unite » Formatia lui e pe ultimul loc Al Wasl, formatia antrenata de Laurentiu Reghecampf (44 de ani), a fost umilita pe teren propriu de Al Sharjah, scor 1-5.  Presiunea e din ce in ce mai mare pe Laurentiu Reghecampf. Al Wasl a pierdut 6 din ultimele 7 meciuri jucate in toate competitiile si a ajuns pe ultimul loc in prima liga din Emiratele Arabe Unite, cu un golaveraj de 2-9. ... ...continuare.

CFR CLUJ - CRAIOVA 2-0 // Statistica FABULOASA: impotriva cui inscrisese Lacina Traore ultimul sau gol in Liga 1

CFR CLUJ - CRAIOVA 2-0 // Statistica FABULOASA: impotriva cui inscrisese Lacina Traore ultimul sau gol in Liga 1 Lacina Traore, 29 de ani, ivorianul din atacul CFR-ului, a facut uitate evolutiile modeste pe care le-a avut de la revenirea in "Gruia". Contra Craiovei, acesta a deschis scorul in minutul 70. Omrani a inchis tabela opt minute mai tarziu, iar campioana s-a impus in fata Craiovei, 2-0. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 10405 10406 Pag. urmatoare »