Articole

Stiri locale

Stirea cautata nu mai exista in baza noastra de date.

Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 9745 9746 Pag. urm. »

Cercle Bruges - Antwerp 1-2 // Invincibilul Ladislau Boloni » Nu a mai pierdut de 78 de zile in Belgia

publicat 2020-01-19 19:16:05 (Gazeta-Sporturilor)

Prognoza meteo, surpriza uriasa pentru romani! Ce se intampla cu vremea de luni, 20 ianuarie 2020

publicat 2020-01-19 19:16:01 (Antena-1)
Prognoza meteo pentru ziua de luni, 20 ianuarie 2020 anunta o schimbare semnificativa a vremii. Ce anunta specialistii pentru acest inceput de saptamana? ...continuare.

Marcel Ciolacu, furibund dupa ce Ludovic Orban a pus sub semnul intrebarii cresterea pensiilor. "PNL trebuie dat jos de la putere"

publicat 2020-01-19 19:02:54 (Romania-TV)
Marcel Ciolacu, furibund dupa ce Ludovic Orban a pus sub semnul intrebarii cresterea pensiilor. "PNL trebuie dat jos de la putere" "In nicio tara civilizata din lumea asta, in care oamenii au o educatie economica, civica si nu numai, daca vine un partid si spune ca nu va respecta o lege pe care tot acel partid s-a jurat ca a bugetat-o prin proiectul pe care si-a angajat raspunderea, partidul acela nu mai este luat in serios, ci este dat jos de la putere. Imediat! Pentru ca orice roman care stie ca EL ARE OBLIGAȚIA DE A RESPECTA LEGILE ȚARII nu poate tolera ca tocmai cei care conduc tara sa fie cei care nu respecta... ...continuare.

S-a sinucis in puscarie dupa ce a citit mesajul de la sotia sa. Fusese condamnat pentru viol

publicat 2020-01-19 19:02:51 (Mediafax)
S-a sinucis in puscarie dupa ce a citit mesajul de la sotia sa. Fusese condamnat pentru viol Un detinut din Marea Britanie s-a sinucis dupa ce a primit un email de la sotia sa. ...continuare.

Cercle - Antwerp 1-2 // Invincibilul Ladislau Boloni » Nu a mai pierdut de 78 de zile in Belgia

publicat 2020-01-19 19:01:04 (Gazeta-Sporturilor)
Cercle - Antwerp 1-2 // Invincibilul Ladislau Boloni » Nu a mai pierdut de 78 de zile in Belgia Cercle - Antwerp 1-2 // Ladislau Boloni (66 de ani), antrenorul lui Antwerp, nu a mai pierdut de 78 de zile in Belgia: 6 victorii si 3 egaluri in Jupiler League. Astazi, la reluarea campionatului dupa pauza de iarna, meciul de la Bruges incepuse cum nu se poate mai rau pentru Boloni si Antwerp: gol primit si eliminare in 7 minute. Ladislau Boloni, serie impresionanta cu Antwerp La doar 20 de secunde de la start, Cercle a primit un penalty, transformat de Hoggas in minutul 2. ... ...continuare.