Ministrul Energiei: "In 2020, Romania a ales cea mai agreSIVA POLItica de decarbonizare din UE"
publicat 2026-04-20 18:30:49 (Mediafax)
Ministrul Energiei, Bogdan Ivan, a declarat, la reuniunea PSD in care are loc votul intern privind sprijinul pentru Ilie Bolojan, ca Romania are "cel mai mare pret al energiei din Uniunea Europeana".
...continuare.
EMAG
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
siva poli
cauze
buddha
the place
condamnari
calatorie
alexandra
bytedance
cinema europa
budapesta
o fetita
port
jumatate
nava
punctul g
abuz
iubit
pres
adapost
a decedat
victima
loredana groza
bacau
actiuni
paris
casa
te parc
rene
dame
calendarul
mediu
salve
dezmat
nascu
laceanu
masin
barcelona
adre
parinti
fecioara
ecesa
seicul
intre
al super
contestat
plus
te en
roll
admin
ipad
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
