Ministrul Energiei: "In 2020, Romania a ales cea mai agreSIVA POLItica de decarbonizare din UE"

publicat 2026-04-20 18:30:49 (Mediafax)
Ministrul Energiei, Bogdan Ivan, a declarat, la reuniunea PSD in care are loc votul intern privind sprijinul pentru Ilie Bolojan, ca Romania are "cel mai mare pret al energiei din Uniunea Europeana". ...continuare.
EMAG


© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.