"Iti dai seama daca te apropii un pic" Iata ce probleme a remarcat la noua sigla a lui Dinamo unul dintre cei mai premiati graficieni din Romania!

publicat 2026-05-05 14:15:23 (Gazeta-Sporturilor)
Schimbarea de identitate planuita de Dinamo i-a dat peste cap de-a binelea pe suporterii "cainilor", pe cale sa declanseze o revolta in toata regula din cauza noii sigle lansate ieri de Andrei Nicolescu. Ovidiu Hrin, un cunoscut grafician din Romania, care a explicat pe inDELETE, printr-o scrisoare trimisa reporterului GSP, ce probleme are noua emblema aleasa de bucuresteni. ... ...continuare.
EMAG


© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.