Statul roman a "sechestrat birocratic" banii pomicultorilor. Cum i-a lasat fostul ministru al agriculturii Florin Ionut Barbu pe fermieri fara 830 de milioane de lei
publicat 2026-06-11 07:15:12 (Libertatea)
Aproape 830 de milioane de lei din banii fermierilor sunt sechestrate de birocratie intr-un fond de despagubiri, in timp ce dezastrele naturale matura culturile. La sugestia Uniunii Europene, Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale a creat un fond menit sa despagubeasca pomicultorii si viticultorii afectati de CALAMITATILE naturale. De peste trei ani, acest fond este alimentat […]
...continuare.
EMAG
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
definitiva
sarate
calamitatile
vive
restricti
da app
tarde
tora
udra
performing
timi
d fin
cat de mult
rec i
cod portocaliu
mg motor
mari t
roberto de
decesul
cseh
zu ma
mogo
electra
bellu
ci i
harghita
fotbal feminin
liverpool fc
carne de cal
include
bucharest
prezi
spital de copii
cabluri
garaj
e 58
fane
fondurile
google ad
indirec
oficiu
ue le
zbor
toreador
eder
a mont
nada de
idle
la va
trafic de influenta
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
