Viitorul, victorie categorica in fata lui FCSB in Liga Elitelor U19! Ovidiu Perianu si Octavian Popescu, neputinciosi in fata pustilor lui Gica Hagi

publicat 2020-11-28 15:00:17 (Gazeta Sporturilor)

Viitorul, victorie categorica in fata lui FCSB in Liga Elitelor U19! Ovidiu Perianu si Octavian Popescu, neputinciosi in fata pustilor lui Gica Hagi Viitorul a invins FCSB, scor 4-1, la juniorii A intr-o partia in care Ovidiu Perianu si Octavian Popescu au fost titulari in echipa ros-albastra. Echipa U19 a Viitorului a invins-o pe FCSB azi, la Ovidiu, scor 4-1, intr-un meci din etapa a 6-a a Ligii Elitelor. Pentru constanteni au marcat Andronache (26, 58), Grameni (74) si Grosu (87), in timp ce pentru ros-albastri a inscris Timis. ...

DINAMO - CHINDIA 0-1. Mihai Stoichita: "Entuziasmul asta pe burta goala nu-i poate tine prea mult"
Meciul Zilei // Inter - Juventus. Trei cote de incercat pentru Derby d'Italia
Match Preview // Inter Milano - Juventus
A rabufnit la final: "Cea mai proasta repriza de cand sunt la CFR Cluj! Ne trezim sau pierdem campionatul"
liveTEXT Liverpool - Manchester United 0-0 » Trupa lui Jurgen Klopp a dominat prima repriza
liveTEXT Liverpool - Manchester United 0-0 » Pauza pe Anfield! Trupa lui Jurgen Klopp a dominat prima repriza
FOTO. Ovidiu Hategan, a doua mare greseala din 2021, in Sepsi - CFR Cluj!
liveTEXT Liverpool - Manchester United » Derby pentru prima pozitie in Premier League
Novak Djokovic infrunta organizatorii Australian Open! Ce a cerut conducerii, dupa plangerile repetate facute de Sorana Cirstea si alti sportivi
5 minute de urlete si groaza in Sepsi - CFR Cluj! Meci oprit de Hategan: ambulanta a intrat pe gazon
Un fost castigator de Liga Campionilor se va duela cu Zlatan Ibrahimovic pentru postul de titular la AC Milan
Australian Open sub lacat! Alti 25 de sportivi intra in izolare: "Regulile sunt reguli, indiferent cum te cheama"
Barcelona - Bilbao, liveTEXT de la 22:00 » Meci pentru trofeu in Supercupa Spaniei
Vlad Chiriches, intrare horror in secunda 34 din Sassuolo - Parma! A scapat doar cu un cartonas galben
MOTHERWELL - RANGERS 1-1. Steven Gerrard, nemultumit de Rangers pana la inlocuirea lui Ianis Hagi: "Am fost nevoit sa il schimb, sa transmit un mesaj"