Control al Garzii de Mediu la o statie de epurare din judetul Arad, dupa ce oamenii din zona au reclamat mirosuri insuportabile / Amenda de 100.000 de lei si propunere de suspendare a activitatii
publicat 2026-06-26 00:45:08 (Money.ro)
Comisarii Garzii de Mediu au verificat statia de epurare din localitatea SEBIS, judetul Arad, dupa ce oamenii din zona au reclamat mirosuri insuportabile si au constatat abateri grave de la normele de mediu si nerespectarea prevederilor autorizatiei de mediu. A fost aplicata o amensa de 100.000 de lei si s-a propus suspendarea activitatii. Citeste mai ... Mai multArticolul Control al Garzii de Mediu la o statie de epurare din judetul Arad, dupa ce...
...continuare.
EMAG
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
sebis
valu
satu
sado
autonom
hisense
rupe
ducu bertzi
navi
pusi
rezulta
milit
eliberari
avelo
pentru
energia
cand
nu e bun
catinca
batu
oana petrescu
duta
victorii
betul
an fra
speak
prima radiografie
viata de noapte
amandine
buffon
national league
ministerul finantelor
vaslui
auto
juani
retras
propagate
colesterol
ucan
lidl
week
arca
prefectul
a 62
extern
scoia
demisii
cei trei a
encsi
berbe
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
