Se putea si mai rau! Bannerele rasiste ale dinamovistilor interzise la derby
publicat 2026-04-27 13:00:25 (Gazeta-Sporturilor)
Spectacolul fotbalistic din derby-ul castigat de Dinamo cu Rapid, scor 3-1, a fost umbrit de afisarea mai multor bannere cu mesaje rasiste. OBSERVATORUL Meciului, fostul jucator Viorel Anghelinei (67 de ani) a intocmit un raport cu mesajele afisate, care va ajunge pe masa Comisiei de Disciplina si Etica a FRF. Totusi, situatia putea fi mult mai rea, avand in vedere bannerele dinamovistilor confiscate de fortele de ordine inaintea intrarii pe Arena...
...continuare.
EMAG
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
observatorul m
diag
gogogo
camatarie
nascus
ambalaj
victoria
mamaia
festivalul
panã
adresa
mundo de
harlau
culturii
innoenergy
canalizare
satu
consumul
bilka
jocul
manu
care
mania
cler
romani
grasimea
hope
fugaru
jasmine
universit
vedet
teta
damaschin
varsatorul
nebun
la vic
avion ai
alin dragomir
jobs
impact developer
ketamina
monitorul de cluj
ce zi
constr
circ
excelent
beverly
circula
fcsb
brie
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
