Se putea si mai rau! Bannerele rasiste ale dinamovistilor interzise la derby
publicat 2026-04-27 13:00:25 (Gazeta-Sporturilor)
Spectacolul fotbalistic din derby-ul castigat de Dinamo cu Rapid, scor 3-1, a fost umbrit de afisarea mai multor bannere cu mesaje rasiste. OBSERVATORUL Meciului, fostul jucator Viorel Anghelinei (67 de ani) a intocmit un raport cu mesajele afisate, care va ajunge pe masa Comisiei de Disciplina si Etica a FRF. Totusi, situatia putea fi mult mai rea, avand in vedere bannerele dinamovistilor confiscate de fortele de ordine inaintea intrarii pe Arena...
...continuare.
EMAG
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
turismul
fotografii
cercetat
observatorul m
angajat
nicusor dan
un a
fantoma
tina
locuri de
istoric
baril
spike
fondul
prio
sarba
tarul
orice
rezulta
rene
special
tanta
valu
romanca
minuni
antren
ateneul
diagnost
de gram
tico
metoda accidentul
nda 2
pete
istyle
hartie
it tech
i 40
horoscop chinezesc
renovat
fc mobil
bonapp
centrala nucleara
face me
anul viitor
accident sp
ministrul tineretului si sportului
securitate
titlu de
qué c
oftalmologic
© Copyright 2000-2026 iStorm. Toate drepturile rezervate.
