Noi detalii despre situatia lui Magaye Gueye! Ce mai face atacantul lui Dinamo care a fost prins dopat cu cocaina

publicat 2021-04-07 09:30:23 (Gazeta Sporturilor)

Noi detalii despre situatia lui Magaye Gueye! Ce mai face atacantul lui Dinamo care a fost prins dopat cu cocaina Atacantul Magaye Gueye a participat marti la o noua audiere online cu reprezentantii ANAD, dupa ce a fost prins pozitiv, cu cocaina, dupa testul doping de la finele ultimului Derby de Romania, 1-0 in Cupa. In februarie, Gueye a evoluat o repriza impotriva lui FCSB, in confruntarea din Cupa, castigata de Dinamo cu 1-0. La finalul meciului, la testele antidoping, franeczul a fost prins dopat. Din informatiile GSP, substanta dopanta este cocaina. ...

UTA - Hermannstad » Aradenii vor sa urce pe primul loc in play-out » Echipele probabile + cote
Gaz Metan - Dinamo » Cu un succes, "cainii" isi depasesc adversara: echipe + cote
Simona Halep - Ekaterina Alexandrova, in sferturile turneului de la Stuttgart! Rusoaica a produs marea surpriza si conduce la directe
FCSB si Clinceni, atacate dupa meciul direct: "Un meci jalnic! Este rusinos! FCSB poate pierde titlul"
Tanase pune presiune pe arbitraj: "Altfel, va fi mai dificil cu Sepsi"
Iulian Cristea, in lacrimi dupa inlocuirea din Clinceni - FCSB! Explicatia lui Toni Petrea
Ilie Poenaru nu si-a menajat jucatorii dupa Clinceni - FCSB: "Au fost greseli personale si lipsa de atitudine"
Sacrificiul lui Morutan: "Nu m-am simtit foarte bine azi" » Ce echipa vede peste CFR
Real Madrid e gata sa renunte la Sergio Ramos! Spaniolii au aflat motivele din spatele deciziei
Ana Bogdan e in sferturi la Istanbul! Victorie in doua seturi cu Barbora Krejcikova
Marian Dragulescu a ratat finala europeana de la sarituri
CFR Cluj, anunt in privinta fotbalistilor ce ar putea fi convocati la Jocurile Olimpice: "Nu vor fi probleme!"
"Sacrificat" cu 7 minute inainte de pauza meciului Clinceni - FCSB!
Florin Tanase, performerul play-off-ului! Ce premiera a bifat dupa golul cu Academica
DINAMO. Ionut Chirila: "Ce sa mai caute Danciulescu la Dinamo? Care sunt performantele lui? E noaptea mintii!"